5 цікавих фактів про Червоний Хрест, про які ви могли не знатиТворіння Анрі Дюнана юридично було оформлене в 1863 році в м. Женеві.

1.Червоний Хрест — це найбільша гуманітарна організація у світі.
Майже в кожній країні світу є національне товариство Червоного Хреста. Коли настає криза, першими реагують саме волонтери і співробітники Червоного Хреста. Наразі існує 192 національних товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця у всьому світі.

2.Червоний Хрест – це не логотип.
Це емблема, яка охороняється міжнародним гуманітарним правом. Це розпізнавальний знак приналежності до організації та символ захисту: будь-хто, незалежно від національності, релігії чи політичних поглядів, може отримати допомогу від Червоного Хреста.

3.Червоний Хрест — не ототожнюється з релігією.
Деякі національні товариства використовують символи червоного півмісяця або червоного кристала, щоб уникнути релігійних дискусій.

4.Червоний Хрест допомагає відновлювати втрачені родинні зв’язки.
Тисячі сімей щороку розлучаються через збройні конфлікти, процеси міграції та стихійні лиха. Червоний Хрест по всьому світу допомагає родинам відшукати рідних.

5.Червоний Хрест популяризує міжнародне гуманітарне право.
«Право війни» – міжнародне гуманітарне право, яке захищає жертв збройних конфліктів, тих, хто припинив брати участь у війні та цивільних осіб, регулює засоби та методи війни. Червоний Хрест був ініціатором створення і прийняття всесвітньо відомих Женевських конвенцій та Додаткових протоколів до них, що вважається основним інструментом міжнародного гуманітарного права.


Колаж – ТЧХУ/Фейсбук
За джерелом:
https://www.facebook.com/RedCrossUkraine/photos/a.539438762759270/3805260412843739/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *