5 грудня – Міжнародний день волонтераЩороку 5 грудня мешканці планети відзначають Міжнародний день волонтера заради економічного та соціального розвитку.
Свято заснувала Організація Об’єднаних Націй 17 грудня 1985 року в ім’я економічного та соціального розвитку. День волонтерів повинен спонукати суспільство до безоплатної добровільної праці у найрізноманітніших сферах діяльності.

Волонтерство як офіційний рух було створено у 20-х роках ХХ століття. У 1920 році у Франції молодь вигадала волонтерський проєкт, який полягав у відновленні ферми, котра постраждала під час Першої світової війни.

В України активна волонтерська діяльність розпочалась у 2014 році під час Революції Гідності. Наразі на сході країни триває збройний конфлікт, де бере участь дуже багато волонтерів: військових та простих людей, які допомагають збирати кошти, ліки, одяг тощо, а також займаються транспортуванням.

У Червоному Хресті – волонтери є становим хребтом організації. (Докладніше про це – див. за посиланням: https://www.facebook.com/RedCrossUkraine/photos/a.539438762759270/3842307862472327/).


Плакат – ТЧХУ/Фейсбук
Фото – ілюстративне
За джерелом:
https://daytoday.com.ua/podiya/vsesvitniy-den-volonteriv/


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.