У наших сусідів: Ранкова зарядка у Чернівцях зібрала близько 400 учасників. Серед них – медики, червонохрестівці та навіть поліцейські

 

Сьогодні, 5 квітня, на площі Філармонії відбулася щорічна акція «За здоровий спосіб життя». Уже п’ятий рік для чернівчан у рамках Всесвітнього дня здоров’я влаштовують акцію «За здоровий спосіб життя», яка згуртовує сотні учасників: студентів та викладачів БДМУ, школярів та їхніх батьків. Усе для того, щоби разом розпочати день з користю для здоров’я.

В цьому році у ранковій зарядці взяли участь майже 400 учасників: студенти і викладачі БДМУ,  представники Червоного Хреста, учні військового ліцею, службовці патрульної поліції.

Акцію «За здоровий спосіб життя», до якої міг долучитися кожен охочий, проводив викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини, майстер спорту, член національної збірної України з легкої атлетики Еміль Ібрагімов.

 

Фото – www.pogliad.ua

За джерелом:

https://pogliad.ua/news/chernivtsi/rankova-zaryadka-u-chernivcyah-zibrala-blizko-400-uchasnikiv-buli-mediki-ta-navit-policeyski-330432#2

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *