30 грудня відбулося засідання президії Правління Львівської ОО ТЧХУ з нагоди підсумків рокуНині, 30 грудня, у Львівській ОО ТЧХУ відбулося засідання президії Правління, на якому підбили підсумки року і обговорили плани на 2022 рік.

На засідання президії Правління Львівської ОО ТЧХУ були винесені такі питання:

1.Звіт голови про роботу ЛОО ТЧХУ за 2021 рік.
2. Про реалізацію проекту «Сприяння захисту, добробуту та соціальній
згуртованості вразливих груп населення в Україні».
3. Про роботу Шевченківської РО ТЧХУ, щодо реалізації проектів.
4. Про реалізацію проекту «Підтримка зусиль ТЧХУ щодо впровадження
вакцини проти Covid-19».
5.Різне.У своїй доповіді про підсумки року, голова ЛОО ТЧХУ Уляна Стельмах повідомила, що у 2021 р. робота обласної організації та колегіальних органів проводилась згідно затвердженого плану роботи.
Так як увесь 2021 рік пройшов під знаком боротьби з пандемією на коронавірус, то центральна увага Товариства приділялася саме цій проблемі.
Лікувальні заклади області отримали від ЛОО ТЧХУ індивідуальні засоби захисту, – маски, комбінезони, дезинфікуючі рідини, окуляри тощо. Серед медиків та їх пацієнтів, просто наших громадян, розповсюджено тисячі і тисячі плакатів, буклетів, листівок, випущених НК ТЧХУ з метою просвіництва щодо боротьби і профілактики проти Сovid-19.
ЛОО ТЧХУ взяла активну участь у серологічних дослідження на швидкість набуття імунітету населенням Львівської області. Бригада, в якій брав участь Червоний Хрест Львівщини, перщою у державі завершила польовий етап цих досліджень, за що МОЗ України винесло її учасникам подяку.
20 жовтня ЛОО ТЧХУ провела круглий стіл з обговорення проекту «Підтримка зусиль ТЧХУ щодо впровадження вакцинації проти Сovid-19», в якому взяли участь керівники департаменту охорони здоров՚я ЛОДА та провідні спеціалісти з проведення та організації заходів з вакцинації населення на Львівщині.
Підписано ряд меморандумів про співпрацю, відбулися соціальні і благодійні заходи, про які регулярно повідомлялося на сайті і в соцмережах ЛОО ТЧХУ .

Анна Качмарик, координатор з ПСП, зробила доповідь по другому питанню порядку дня: «Сприяння захисту, добробуту та соціальній згуртованості вразливих груп населення в Україні».(фрагменти доповіді будуть подані в окремому матеріалі)

Наталія Семочко, голова Шевченківської РО ТЧХУ у м. Львові, доповіла по третьому питанню порядку дня: «Про роботу Шевченківської РО ТЧХУ, щодо реалізації проектів».(фрагменти доповіді будуть подані в окремому матеріалі)

Голова ЛОО ТЧХУ Уляна Стельмах доповіла про реалізацію проекту «Підтримка зусиль ТЧХУ щодо впровадження вакцини проти Covid-19». Пандемія ще не закінчилася, і щоб її подолати, треба докласти ще багато зусиль. Червоний Хрест Львівщини щодня продовжує над цим працювати.


(фрагменти доповіді будуть подані в окремому матеріалі)

Присутні голови районних і міських організацій ТЧХУ активно обговорили доповіді, внесли свої пропозиції і засідання президії Правління ЛОО ТЧХУ винесло і затвердило відповідні резолюції з кожного із питань порядку дня засідання.
У «різному» відбулося дві цікавих події, – підписання меморандуму з Львівським обласним центром соціальної служби та передача кисневого концентратора Комунальному некомерційному підприємству «Лікарня «Госпіс» м. Львова».


(розширені повідомлення з вищезгаданих подій будуть винесені в окремі матеріали)

Вичерпавши всі питання порядку денного, голова Львівської ОО ТЧХУ Уляна Стельмах привітала учасників президії Правління з прийдешнім Новим 2022 р. та Різдвом Христовим, побажала їм міцного здоров’я та наснаги в подальшій роботі на ниві милосердя.

Фото – Ірини Апостолюк
Прес-служба Львівської ОО ТЧХУЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *