30 вересня – Всесвітній день усиновлення

Указом Президента України від 27.11.2008 року в Україні щорічно 30 вересня відзначається День усиновлення – свято України, яке щороку співпадає із днем християнського Свята Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії.

Доброта і любов — головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти – це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківського піклування. Діти – найдорожче багатство кожної людини. Заради їхнього щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди. У дітях – щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду.

Усиновлення  – це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями і дитини і дорослого. І тому саме напередодні такого свята хочеться від щирого серця привітати тих відважних батьків, які здійснили цей відповідальний крок і взяли дитину у свою родину, побажати їм розуміння, доброти, терпіння та здоров’я. Адже бути батьками – це один із найважливіших обов’язків, який доводиться виконувати у житті, але водночас цікавий та гідний старань.

Щастя Вам, шановні усиновлювачі, найкращої долі Вам і Вашим дітям!

 Довідково:    

На Львівщині 252 дітей-сиріт та дітей, позбавлених  батьківського піклування знайшли нові родини.

Про це, за підсумками 8 місяців 2017 року, повідомив начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис, передає прес-служба Львівської ОДА.

«Серед цих дітей – 35 усиновлені, 184 дитини влаштовані під опіку/піклування громадян, – розповів Володимир Лис. – 33  дитини влаштували у  дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї».

Зазначимо, загалом у Львівській області проживає 484 887 дітей, з них 2 295 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Із загальної кількості дітей зазначеної категорії 2 159 дітей виховуються у сім’ях.

Червоний Хрест також підтримує, у міру своїх можливостей, родини, де виховуються усиновлені діти.

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелами:

://wcu-network.org.ua/Zaxist_prav_dtei/news/Den_usinovlennja_v_Ukrain_2017_storja_ta_tradici_svjata

http://dyvys.info/2017/09/12/tsogorich-252-ditej-syrit-na-lvivshhyni-znajshly-svoyi-rodyny/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *