18 травня у Львові за участю Червоного Хреста завершився міський етап Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

 

Впродовж двох днів, 17-18 травня, у Львові проходив міський етап Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Його переможець буде захищати честь м. Львова 19 червня на обласних змаганнях, які відбудуться у Карпатах.

 

Урочисте відкриття гри відбулося сьогодні о 10.00 год. ранку на території Центру творчості дітей та юнацтва Галичини (вул. Вахнянина, 29).

Участь в грі взяли 6 команд – переможців районних етапів відбіркових змагань гри «Джура» серед закладів освіти, а саме:

СЗШ № 3 (Галицький район)

НВК «Гроно» (Залізничний район)

СЗШ № 42 (Личаківський район)

СЗШ № 90 (Сихівський район)

ССЗШ № 2 (Франківський район)

СЗШ № 97 (Шевченківський район).

 

 

Впродовж 18 травня 2017 року з 10.00 год. по 17.00 год. команди змагалися у таких конкурсах:

– впоряд (стройова підготовка);

– ігри на «дужання» (боротьба

– гра з перетягування линви);

– козацько – туристська «Смуга перешкод»;

– гра «Відун»;

– гра «Рятівник»;

– конкурс звітів про виконання завдань під гаслом «Добре діло»;

– конкурс «Кращий кашовар».

 

 

Кожна команда вже мала певну кількість балів, які вони заробили вчора у тирі СЗШ № 42 м. Львова (вул. Каштанова, 9), де відбулися змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учасників районних команд.

 

 

Червоний Хрест взяв участь у конкурсах «Рятівник» та «Кращий кашовар».

З кожної команди відбиралося по 6 осіб, щоб вони показали свої знання і навики з надання першої допомоги.

 

 

Учасникам конкурсу потрібно було виконати дві вправи: продемонструвати на манекені вміння надавати легенево – серцеву реанімацію та розташувати умовного потерпілого у стабільному положенні.

Найкращі знання і вміння показали на цьому конкурсі представники Личаківського району. За цей етап змагань їм було присуджено 1 місце.

 

 

Гру «Кращий кашовар» судили всі: і журі, й учасники, бо кашу варили у казанках на вогнищі дуже сумлінно і зі знанням справи.

 

 

До «столу» подали її смачну і духм’яну. Кожному дісталася тарілка цієї гарячої традиційної польової страви.

 

 

Від Червоного Хреста дегустувати кашу доручили волонтеру Анастасії Остасюк, яка працює кухарем у популярному Львівському кафе – їдальні «Діннер», що на початку вул. Зеленої.

 

 

Нагородження команд – переможців та всіх учасників змагань провів головний спеціаліст сектору виховної роботи та дозвілля управління освіти Департаменту гуманітарної політики ЛМР Михайло  Степанович Гордон.

 

Місця розподілилится так:

1 місце – СЗШ № 90 (Сихівський район)

2 місце – СЗШ № 42 (Личаківський район)

3 місце – ССЗШ № 2 (Франківський район)

 

Серед призів, якими нагородили переможців, а також і решту учасників, були компаси, каремати, туристичні намети, інше приладдя для туристів.

 

 

Організатори подякувади інструкторам Червоного Хреста з першої допомоги –Ірині Апостолюк, голові ЛичаківськоїРО м. Львова ТЧХУ та Уляні Стельмах, голові Залізничної РО м. Львова ТЧХУ.

Методист навчально – методичного центру освіти м. Львова Борис Степанович Шарун, котрий був головою оргкомітету, привітав переможців і повідомив, що обласні змагання цієї гри відбудуться 19 червня.

 

 

Вони будуть проходити на туристичній базі «Карпати»  у с. Дубина Сколівського району Львівської області. Червоний Хрест запросили на них також. Адже 17 травня Львівська ОО ТЧХУ підписала Угоду з Департаментом гуманітарної політики Львівської міської ради про взаємодопомогу і співпрацю у вихованні підростаючого покоління.

 

Фото – Ірини Дзіклевич

Катерина Олійник,

волонтер Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *