11 вересня – Всесвітній день надання першої допомогиПочинаючи з 2000 року, Всесвітній день надання першої допомоги проводиться щорічно в другу суботу вересня. Цього року тема Дня – «Будь героєм першої допомоги у школі та у своїй громаді!». В різних країнах звертають увагу суспільства про важливість навчання дітей навичкам надання першої допомоги.

Ініціатором проведення Дня виступають національні організації – члени Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.Основне завдання при наданні першої допомоги полягає в тому, щоб шляхом проведення необхідних найпростіших заходів врятувати життя потерпілому, зменшити його страждання і попередити розвиток можливих ускладнень.

А ви вмієте надавати першу допомогу?

Навички надання першої допомоги мають бути доступними для всіх, адже вони дають можливість людям, незалежно від професії й роду діяльності, допомагати постраждалим й рятувати життя.

Червоний Хрест України є лідером в нашій державі з навчання навичкам надання першої допомоги. Добре підготовлена команда інструкторів й тренерів проводить навчання у вигляді тренінгів та майстер-класів. Червоний Хрест України докладає всіх зусиль, аби перша допомога була доступною для всіх, включаючи найбільш вразливі верстви населення. Ми також навчаємо людей, які проживають вздовж лінії розмежування.

Переваги наших тренінгів:

– всі теоретичні знання підкріплюються відпрацюванням достатньої кількості практичних навичок;
– тренінги доступні для дорослих і для дітей;
– програма регулярно оновлюється і сертифікована Глобальним референc-центром Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця і дотримуються останніх міжнародних рекомендацій щодо надання першої допомоги та реанімації, які враховують роботу Міжнародного комітету зв’язку з реанімації (ILCOR);
– отримані навички – універсальні: їх можна застосувати в будь-яких кризових ситуаціях (ДТП, побутові травми, кровотечі, інсульті, зомлінні, укусах тварин, травмах, опіках тощо).

Ви теж можете навчатися рятувати життя!

Звертайтеся до обласних організацій Товариства Червоного Хреста України – http://redcross.org.ua/contacts/У Львові можна звертатися до ЛОО ТЧХУ:


м. Львів, вулиця Широка, 81-А
E-mail: lv@redcross.org.ua
Тел.: 032 297 08 60
Пн-пт: 9:00-18:00
Сб-нд: вихідний


Фото – ЛОО ТЧХУ, НК ТЧХУ/Facebook та Galinfo
За джерелами:
https://www.dilovamova.com/index.php?page=10&holiday=426https://www.dilovamova.com/index.php?page=10&holiday=426
https://www.facebook.com/RedCrossUkraine/photos/a.539438762759270/3585679574801825/
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.