Презентація Служби розшуку ТЧХУ під час навчання студентів ЛНМУ ім. Данила Галицького першій допомозі

 

Для поліпшення поінформованості населення про роботу служби розшуку ТЧХУ, її діяльності щодо відновлення родинних зв’язків , Львівська обласна організація Червоного Хреста  долучає  до пропаганди людей, які підтримують роботу Товариства  в його  благодійній діяльності.

І це надзвичайно приємно  усвідомлювати, що  молоді люди відгукуються на цей заклик, адже вони знають, що  зроблене добро – віддається сторицею.

Через  надзвичайні ситуацій люди часто-густо гублять зв’язок з рідними і близькими,  і  це дуже важливо, щоб допомогти їм знову їх відновити.

Разом  із знаннями про першу допомогу  студенти Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького,  майбутні сімейні лікарі, одержали також й інформацію про роботу  Служби розшуку ТЧХУ, отримали інформаційні матеріали про неї і дали згоду на їх розповсюдження серед студентства свого медичного навчального закладу.

 

Голова профкому студентства  ЛНМУ ім. Данила Галицького Тарас Пацюрко – помічник Львівської обласної організації ТЧХУ, провів днями агітаційно – пропагандистську бесіду з групою  студентів свого ВНЗ щодо напрямків діяльності Червоного Хреста з відродження родинних зв’язків.

Фото – Ніни Добренької

Прес – служба Львівської ОО ТЧХ України

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *