Починаючи з 1 і до 7 серпня, – Всесвітній тиждень грудного вигодовування

Всесвітній тиждень грудного вигодовування відзначають щорічно на початку серпня в понад 170 країнах світу з метою охорони, заохочення та підтримки грудного вигодовування.

Цього року ювілейний 25-ий тиждень відбуватиметься під гаслом «Підтримуємо грудне вигодовування разом».

Зараз відомо безліч переваг грудного вигодовування. Доведено, що грудне молоко і грудне вигодовування – найважливіша річ, яка рятує життя та забезпечує здоров’я як дітей, так і матерів, дає економічні вигоди та підвищує добробут родини.

Проте, лише на грудному вигодовуванні є менше 40% дітей у всьому світі. З кожним роком виробники дитячого харчування все активніше просувають свій товар, а грудне вигодовування знецінюється. Ось чому дуже важливо зосередити свої зусилля на захисті, підтримці та заохоченні до грудного вигодовування – єдиного природного способу годування дітей.

Ця акція покликана захистити право дитини харчуватися материнським молоком, а також роз’яснити вагітним жінкам і молодим мамам необхідність і важливість грудного вигодовування.

25-річчя Всесвітнього тижня грудного вигодовування в 2017 році відзначають під гаслом спільної праці для загального блага.

Як повідомила головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я з підтримки грудного вигодовування Ольга Шлемкевич, протягом відзначення Тижня грудного вигодовування у медичних закладах Львівщини заплановано ряд заходів. Зокрема, відбуватимуться лекції для  вагітних жінок та матерів на тему «Як забезпечити успішне грудне вигодовування», науково-практичні семінари з організації роботи «Школи батьківства» для медичних працівників, що надають допомогу матерям та дітям, а також обласний науково-практичний семінар «Грудне вигодовування  – реалії та перспективи розвитку» для неонатологів пологових стаціонарів Львівської області.

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=29289

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.