Ірина Сенюта – модератор експертного обговорення «Право людини (не) бути вакцинованою»Завідувачка кафедри медичного права ЛНМУ ім. Данила Галицького, членкиня Президії Личаківської РО м. Львова ТЧХУ Ірина Сенюта, – модератор експертного обговорення «Право людини (не) бути вакцинованою».

1 грудня відбулось експертне обговорення «Право людини (не) бути вакцинованою». Захід пройшов під егідою Комітету з міжнародного права, Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики та Комітету захисту прав людини Національної асоціації адвокатів України. Через карантинні обмеження обговорення відбулося в онлайн – форматі.

Модератором заходу була співробітниця Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, завідувачка кафедри медичного права, доцент Ірина Сенюта. Вона виступила з доповіддю на тему «Право-обов‘язок людини на вакцинацію: калейдоскоп проблем».

Основні тези промови Ірини Сенюти стосувалися вакцинації як складової медичної допомоги, оскільки остання включає профілактику. Вона підкреслила, що на проведення вакцинації людина повинна надати згоду, отримати медичну інформацію, в т.ч. про ризики. Окрім цього доповідачка нагадала, що інформація про звернення за вакцинопрофілактикою є таємницею, адже становить інформацію про факт звернення за медичною допомогою.
Під час заходу прозвучало чимало важливих доповідей на тему, яка є зараз на вістрі актуальності, адже йдеться про основні блага – життя і здоров’я мільйонів людей.

З відеозаписом круглого столу можна ознайомитись за посиланням:
https://us02web.zoom.us/rec/share/NHcC4-e1jv6Q0nk8Y_HJgyXcjvBGSDG_r-EtondIR-Q5OE2t4HyZT2lbobcavggg.LlIhfi5BtDbltDhe?fbclid=IwAR2Z6FLvE-08XpfJt5fidV9TZhcmM8diynK7SudwGPezAxO0s8mumL3LvUs
Код доступу: 5q6B#3ue


Фото – ЛНМУ ім. Данила Галицького/Фейсбук
За джерелом:
https://new.meduniv.lviv.ua/zaviduvachka-kafedry-medychnogo-prava-stala-moderatorom-ekspertnogo-obgovorennya-pravo-lyudyny-ne-buty-vaktsynovanoyu/


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *