Як не втратити родинні зв’язки під час карантину

Будьте на зв’язку зі своїми рідними! Сьогодні, як ніколи, ваші родини мають потребу отримати звістку про вас. Ми підтримаємо Вас у відновленні родинних зв’язків.

Умови гуманітарного реагування на пандемію коронавірусної інфекції COVID-19 в світі суттєво вплинули на алгоритм діяльності Служби розшуку Товариства Червоного Хреста України.

Головною метою команди Служби розшуку залишається забезпечення безперервності надання послуг з відновлення та підтримки родинних зв’язків (ВРЗ) як на рівні штаб-квартири, так і у регіонах.

Тільки за час роботи в умовах карантину протягом  березня – травня  працівниками Служби розшуку було надано більше ніж 1 550 консультацій та роз’яснень запитувачам в телефонному режимі та в режимі он-лайн, в тому числі  840 – на рівні Національного комітету і 710 – на обласному рівні.

З метою попередження втрати родинних зв’язків та для мінімізації можливих гуманітарних наслідків роз’єднання родин під час пандемії корона вірусної  інфекції COVID-19 Службою розшуку за підтримки інформаційного відділу НК розроблено коротке відео (29 сек.) для населення.

Основна ідея відео: через COVID-19 громадяни стикаються з обмеженням у пересуванні, можуть потрапити у лікарню чи перебувати в обсервації. Відсутність можливості передати звістку про себе рідним , зв’язатись з ними посилює психологічне напруження як окремого громадянина, так і підвищує ризики для психологічного здоров’я громади в цілому.  Тому ми надаємо поради для запобігання роз’єднання з родиною, а також  контакти Служби розшуку  для звернень у разі втрати родинних зв’язків:

  1. Завжди майте при собі номери телефонів членів родини, щоб ви могли зв’язатися з рідними.
  2. Якщо Вас  госпіталізують або Ви раптово потрапили до лікарні:
    – повідомте про це свою родину;
    – не забудьте взяти з собою телефон і зарядний пристрій.
  3. Якщо внаслідок обмежень, пов’язаних з карантином, Ви не можете зв’язатися зі своїми рідними та Вам потрібна допомога, зверніться до Служби розшуку Червоного Хреста України за тел. + 380 66 250 9957, +380 96 304 4375.

Перманентне посилання для скачування:

https://drive.google.com/file/d/16VSDrpC42Akbj85eQCvifoCckmO5b2XW/view?usp=sharing

Автор – Служба розшуку ТЧХУ

Фото – скрін-шот з відео

За джерелом:

https://redcross.org.ua/2020/06/як-не-втратити-родинні-звязки-під-час/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *