Ще раз про добротворця з Німеччини – фотожурналіста Тіля Майєра

Подробиці про Тіля Майєра – автора фільму «Зима у Львові», презентація якого відбудеться 12 жовтня п.р.

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України  запрошує прихильників Червоного Хреста на презентацію документального фільму німецького фотожурналіста п. Тіля Майєра “Зима у Львові”, який відбудеться  12 жовтня в обласній філармонії о 16.00 год, за участю автора (малий камерний зал, ІІІ поверх).

Тіль Майєр, як делегат Червоного Хреста, вже багато років описує і фотографує страждання людей по всьому світу, в т.ч. долю людей за межею бідності.

Медико-соціальний центр обласної організації Товариства Червоного Хреста України – Проект Баденського Червоного Хреста Німеччини та Львівського Товариства Червоного Хреста України, започаткований в 1996 році для людей, скривджених диктаторськими режимами. Підопічними центру є колишні в’язні фашистських концтаборів та ГеТТо, репресовані сталінським режимом, одинокі, немічні, малозабезпечені люди похилого віку, інваліди, лежачі хворі, якими опікується Червоний Хрест.

Проект був розрахований  на 10 років, але завдяки п.Тілю Майєру цей Проект продовжує функціонувати до цього часу. На батьківщині він згуртував довкола себе однодумців, запропонувавши  акцію “Допомагати – приносить задоволення”. Публікуючи свої репортажі зі Львова в популярних ЗМІ у своїй країні, зокрема у виданні «Spiegel Online», запровадив Проект “Медикаменти для малозабезпечених підопічних ЧХ Львова.”  Це стало можливим завдяки пожертвам громадян Німеччини, які реагують на такі публікації.

 

 

Тіль Майєр регулярно зі своїми патронажними сестрами з Німеччини щорічно відвідує підопічних Червоного Хреста м. Львова.

Впродовж 10 років цей Проект надає можливість малозабезпеченим, одиноким, інвалідам Львова щомісячно одержувати безкоштовно життєво необхідні медикаменти та продукти харчування на суму біля 60 тисяч гривень.

Після ліквідації державного замовлення на патронажних медичних сестер Червоного Хреста України, Баденський Червоний Хрест м. Фрайбург – місто-побратим Львова – виділив кошти на утримання 6 медсестер Червоного Хреста у м. Львові, котрі продовжують опікуватись підопічними, яким надається допомога медикаментами та продуктами харчування.

На 20-річчя спільного українсько-німецького  Проекту “Медико-соціальний центр” в 2016 році Делегація Червоного Хреста з Фрайбурга була запрошена і відвідала мерію м. Львова, де фотожурналіст Тіль Майєр був відзначений почесною медаллю мера міста Львова.

Робота в Німеччині  по збору коштів для підтримки Проекту МСЦ продовжується.

В 2017 році Тіль Маєр з командою волонтерів з Німеччини зняв документальний фільм “Зима у Львові”, який презентував в  Німеччині в посольстві України в Мюнхені.

 

 

Презентації фільму у жовтні заплановані у м. Львові, м. Фрайбурзі, м. Бамберзі. Метою презентації є ознайомлення громадськості Німеччини  та Львова з проблемами одиноких, малозабезпечених, інвалідів, дітей-сиріт   –  підопічних Червоного Хреста та збір пожертв на підтримку проекту “Медикаменти для малозабезпечених Львова”.

Докладніше про презентацію фільму Тіля Майєра  «Зима у Львові» – див. «Вісник Червоного Хреста України», №3, 2017, с.16-17.

 

Фото – Тіля Майєра та з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

https://issuu.com/nataliiakrinitskaia/docs/3-2017

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *