Ще раз про ВРЗ-послуги, які надає Львівська ОО ТЧХУ

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України надає послуги з відновлення втрачених родинних зв’язків.

Нагода відвідати організацію, підприємство, квартиру, офіс надає можливість працівникам, волонтерам  Червоного Хреста спілкуватись з людьми  та презентувати організацію Товариства Червоного Хреста України, основні напрямки його діяльності, одним з яких є діяльність Служби розшуку.

Цього разу у співпраці з волонтерами  Проекту психо-соціальної підтримки вразливих верств населення, які доставляли гуманітарну допомогу від Червоного Хреста для потребуючої верстви населення, до продовольчого набору додали інформаційні матеріали Служби розшуку.

Находячись на карантині вдома,впевнені,що наші бенефіціари мають змогу уважно  прочитають інформацію про ВРЗ-послуги, які надає Червоний Хрест і при нагоді скористаються нею чи передати  знайомим, при потребі.

В умовах виникнення надзвичайної ситуації, Служба розшуку ТЧХУ здійснює організаційні та практичні заходи з надання допомоги людям в отриманні інформації про рідних, коли звичайні засоби зв’язку тимчасово перервані.

На практиці реалізує норми та положення Женевських конвенцій та Додаткових протоколів 1977 р. до них щодо захисту жертв збройних конфліктів, ратифікованих Україною у 1954 та 1989 рр.

Для проведення розшуку необхідно надати таку інформацію:

  • Про особу, яку розшукують – прізвище та ім’я, точну дату та місце народження, імена батьків, дівоче прізвище матері, національність, віросповідання, останню відому адресу перебування, дату та обставини втрати зв’язку.
  • Про запитувача-прізвище, ім’я та по-батькові, ступінь родинних зв’язків з особою, яку розшукують, повну адресу та номер телефону.

Зі свого боку Служба розшуку забезпечить конфіденційність, неупередженість та уважне ставлення до кожного звернення.

Розшукуйте рідних,незалежно від місця проживання, віросповідання, терміну давності.

Розшукуйте, сподіваючись на прихильність долі, диво та допомогу Червоного Хреста.

До Львівської організації ТЧХУ громадяни області можуть звернутись за допомогою в розшуку за  адресою:

Місто Львів, вул.Б.Лепкого,5.

Медико-соціальний центр обласної організації Червоного Хреста.

Працюємо з 9 до 17 год. щоденно, крім суботи, неділі,

Конт.тел.: 0952501274, 255-08-78.

Телефон обласної організації Червоного Хреста:  297-08-60, адреса:

м. Львів, вул.Широка,81-а.

Фото – автора

Ніна Добренька,

відповідальний працівник з питань розшуку Львівської ОО ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *