Шевченківська РО м. Львова ТЧХУ – пропагандист Служби розшуку з надання ВРЗ – послуг

 

У дні проведення Всеукраїнського місячника Червоного Хреста, який тривав з 20 квітня до 20 травня,  міськрайонні організації Львівської ОО ТЧХУ активізували свою роботу в сфері обізнаності населення щодо мети, принципів  діяльності Товариства Червоного Хреста України та безпосередньо про діяльність Служби розшуку Червоного Хреста України з надання ВРЗ-послуг. Особливу увагу розповсюдженню знань з ВРЗ – послуг приділяла голова Шевченківської РО м. Львова ТЧХУ п. Наталя Семочко.

 

 

В план – графік зустрічей зі шкільною та студентською молоддю, проведенні тренінгів з першої допомоги був включений 15-хвилинний інформаційний блок,  в якому висвітлювалось питання – Логотип ЧХ – визнаний у всьому світі, захищений міжнародними і українськими законами,

 

 

Логотип ВРЗ – , який використовується у всьому світі червонохресними організаціями. Однакові принципи діяльності, тісна співпраця, що дозволяє ефективно досягати результатів. Основне спрямування розшуку – допомога людям, які постраждали внаслідок конфліктів та екстремальних ситуацій. Майже 300 учнів (технологічний ліцей, економічний ліцей, навчально -виховний комплекс “школа-гімназія” “Галицька”) одержали інформацію  з таких важливих напрямків діяльності ТЧХУ. Розповсюджено друковані інформаційні матеріали з ВРЗ – послуг, де вклеєні стікери  і  вказані контактні дані міськорганізації ТЧХУ, ЛОО ТЧХ, куди можна звернутись в разі необхідності.

 

 

Учням навчально – виховного комплексу “школа-гімназія””Галицька” запропоновано стати активістами і волонтерами Шевченківської РО м. Львова ТЧХУ, які будуть допомагати районній організації в розповсюдженні інформаційних матеріалів та знань з ВРЗ-послуг.

 

 

На фото: голова Шевченківської  РО ТЧХ Натілія Семочко з активістами школи – гімназії “Галицька” – Сенчишин Юстиною, Пендерецькою Софією, Павлишин Уляною, Паньків Юлією, Сергієвич Анастасією, Собко Юлією.

 

Фото – Шевченківської  РО м. Львова ТЧХУ

Ніна Добренька,

директор МСЦ Львівської ОО ТЧХ України

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *