Шевченківська РО м. Львова ТЧХУ – посприяла майстер-класу з виготовлення ляльки – мотанки у СЗШ-30На сьогодні у магазинах немає браку іграшок для дітей. Але у тому різноманітті навряд чи вам удасться знайти ляльку – мотанку, виготовлену в традиційному українському стилі.
У День вишиванки учні СЗШ-30, за підтримки Шевченківської районної організації м. Львова ТЧХУ, під керівництвом Galyna Bartish виготовляли ляльку – мотанку в традиційному українському стилі.

Діти пільгових категорій захопилися процесом, наповнились позитивними емоціями, спроектували свої найкращі риси, і втілили їх в образі ляльки.

Така проста і ненав’язлива терапія лялькою згодиться для всіх. Адже виготовлення ляльки, – це свого роду медитація, яка знімає стрес, сприяє розвитку моторної функції, стимулює праву півкулю мозку, розвиває саморегуляцію та поліпшує навички соціальної взаємодії.

А ще таке заняття здатне повернути кожного з нас до давніх українських традицій і відроджувати їх!Психосоціальна підтримка Червоним Хрестом людей вразливих категорій та їх родин на Львівщині – триває!


Фото – учасників благодійної акції
За джерелом:
https://www.facebook.com/Шевченківська-районна-організація-Товариства-Червоного-Хреста-м-Львова-100419975493608/photos/pcb.120150333520572/120150200187252/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *