Шевченківська РО м. Львова ТЧХУ отримала з Києва гуманітарну допомогу – гігієнічні набори

МФТЧХ і ЧП, Британський Червоний Хрест та ТЧХУ – надіслали у Львів другу партію гігієнічної допомоги для профілактики такої недуги, як COVID-19.

Львівщина у даний час – у червоній зоні карантину на COVID-19. У зв’язку з цим, світова громадськість Червоного Хреста та НК ТЧХУ вирішили надати вразливим мешканцям області гуманітарну допомогу – гігієнічними наборами. Сюди входять крім засобів для миття, різні антисептики, антибактеріальне мило, шампунь, паперові рушники, гумові рукавички, пакети для сміття тощо.


Сьогодні, 9 квітня, надійшла друга партія до Львівської ОО ТЧХУ, але її відразу передали у Шевченківську РО м. Львова ТЧХУ, тому що тут є приміщення, де гуманітарну допомогу можна розвантажити і вироблені хороші навики роботи з бенефіціаріями цього промислового району обласного центру Галичини.


Гігієнічні набори закуплені на кошти міжнародних жертводавців і скеровані у Львів в рамках програми «Надання продовольчої та гігієнічної допомоги, пов’язаної з Covid-19, вразливим верствам населення».


Уляна Стельмах, голова Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України констатувала: «Крім цих гігієнічних пакунків ми чекаємо з Києва десь в кінці наступного тижня завіз продуктових наборів. Списки бенефіціарів віком 65+ уже підготовлені районними організаціями і будемо їх видавати разом з гігієнічними наборами».

Наталія Семочко, голова Шевченківської РО м. Львова ТЧХУ, додала: «Крім наборів з гуманітарною допомогою ми плануємо роздавати листівки і буклети НК ТЧХУ, в яких детально розписані всі профілактичні заходи проти зараження COVID-19».


До цього додамо, запрошення кожному бенефіціарію отримати гуманітарну допомогу у Червоному Хресті надійдуть додатково, про що ми повідомимо у наших наступних випусках новин.


Фото – Ірини Апостолюк
Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ
.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.