Червонохрестівці Львівщини разом з ГО «УЛТ у Львові» – опікуються медиками, що на заслуженому відпочинкуЛьвівська обласна та Личаківська районна організації ТЧХУ разом з Українським Лікарським Товариством у Львові – опікуються медиками, котрі на заслуженому відпочинку.

Як ми уже повідомляли, 6 березня, Львівська ОО ТЧХУ та УЛТ у Львові, заради досягнення спільних цілей – уклали Угоду про взаємодію сторін на безстроковий термін.

Виконуючи основні засади цієї Угоди, Червоний Хрест Львівщини 22-23 липня розвіз по домівках медиків продуктові та гігієнічні набори, отримані від НК ТЧХУ для осіб віком 65+.

У рейді милосердя взяли участь: Уляна Стельмах, голова Львівської ОО ТЧХУ, Ірина Апостолюк, голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ, Леся Луць, представник УЛТ у Львові, Назарій Петрів, в.о. заступника директора з розвитку Львівського міського центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, Анна Качмарик, координаторка програми Червоного Хреста у Львівській області з психосоціальної підтримки, Вікторія Зубик, волонтерка ЛОО ТЧХУ.За два дні рейдова бригада відвідала 6 адрес у м. Львові, де проживають лікарі-ветерани:
– на вул. Смольського – Марію Хрупович, 83 роки;
– на вул. Корольова – Ганну Тимків, 76 років;
– на вул. Тролейбусній – Ольгу Процев’ят, 82 роки;
– на вул. Коломийській – Івана Венгриновича, 81 рік;
– на вул.Єрошенка – Галину Янош, 76 років;
– на вул. Стрийській – Володимира Островського – 70 років.

Попутно бенефіціаріям були вручені листівки і буклети з профілактики коронавірусної інфекції для людей віком 60+.


Це перший такий спільний рейд милосердя. У майбутньому їх буде значно більше. У свій час медики – ветерани були на варті нашого здоров’я, а нині прийшов час громадськості допомогти також і цим заслуженим людям, хоча би на схилі літ.

Фото – Анни Качмарик, Лесі Луць
Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *