Волонтери Червоного Хреста і Дитячі клуби Личаківського району м. Львова організували для дітей вечірку до Хеловіну

Волонтери Личаківської РО м. Львова ТЧХУ та Дитячі клуби Личаківського району влаштували сьогодні свято до Хеловіну для дітей “Чудеса у Гарбузянах”.

Захід відбувся у рамках статутних вимог Товариства роботи з молоддю. Його організувала і провела Личаківська установа дитячо-юнацьких і молодіжних клубів, яку очолює директор Оксана Серафимів.

Кожне свято повинно мати затратну статтю видатків. На цей раз її взяли на себе спонсори та Личаківська районна адміністрація, яка надала для його проведення свій конференц-зал.

Личаківська районна організація м.Львова Товариства Червоного Хреста України традиційно взяла на себе роль інформаційного спонсора.

Учасники заздалегідь підготувалися до свята Гарбуза. Вони продумали усе до дрібниць: декорації, костюми, сценарій. У цю роботу вклали всю свою душу і майстерність педагоги-організатори, художні керівники Арсен Колодко і Катерина Шепілова.

Свято було наповнене іграми, розіграшами, конкурсами. Їх з вигадкою і запалом провели педагоги-організатори Лілія Прут та Ольга Николаєва.

Майстер-клас з виготовлення віночків провела педагог-організатор Галина Барзій.

У кожному клубі діють волонтери Червоного Хреста, так як в УДЮМК створена первинна організація Личаківської РО м. Львова ТЧХУ, яку очолює Оксана Серафин, керівник установи.

Діти охоче брали участь в усіх сценках і скетчах, співали і танцювали, гарбузовою кашею годували навіть батьків заради призу, тож вони отримали на святі Гарбуза подарунки, незабутні емоції та спогади.

“Метою такого свята було розвеселити  дітей та їх батьків, створити їм приязну атмосферу казки, – розповідає про захід Ірина Апостолюк, голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ. – Для дітей це був справжній відпочинок: вони з радістю брали участь в усіх затіях, які пропонували казкові герої зі сцени, були дуже веселими і задоволені подорожжю у чудесний  світ Гарбузян”.

Завершилося дійство солодким частуванням.

Детальніше перебіг свята можна побачити у нашому слайд-шоу:

 

 

 

Фото – Ірини Дзіклевич

Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *