Червоний Хрест – у літніх дитячих таборах м. Львова

Червоний Хрест у літніх дитячих таборах, якими опікується УДЮМК Личаківського району м. Львова

 

 

У літньому дитячому таборі, який діє в приміщенні одного із ЖЕКів у м. Львові, що по вул.Дж.Вашінгтона, 16 червня відбувся майстер – клас з першої допомоги. Провела його інструктор Червоного Хреста, патронажна медична сестра Личаківської районної організації м. Львова Товариства Червоного Хреста України Вікторія Дудяк.

 

 

У навчаннях взяли участь діти зі шкіл №80-82, вихованці трьох молодіжних клубів під наглядом своїх педагогів-організаторів.

 

 

Клуб «Багато сердець» – найчисельніший з них. Ним опікується педагог- організатор Ольга Николаєва.

 

 

Галина Барзій – ведучий педагог – організатор клубу «Колібрі». Катерина Луцева – педагог- організатор у клубі «Какаду», який під своїм критлом згуртував юних художників, з якими займається аспірант Львівської національної академії мистецтв Арсен Колодко.

 

 

Діти отримали можливість попрактикуватися у серцево-легеневій реанімації на манекені, отримали перші знання з надавння першої допомоги.

 

 

Вікторія Дудяк працє у цьому році тільки другий тиждень. Її скоротили, як і всіх інших медичних сенстер 1 січня п.р. через припинення фінансування патронажної служби ТЧХУ за кошти державного бюджету.  Але завдяки спонсорам і партнерам з Баденського Червоного Хреста з Німеччини, Вікторія змогла з 1 червня п.р. повернутися на своє робоче місце.

 

 

Педагоги-організатори високо оцінили майстерність Вікторії. Адже навіть будучи звільненою, вона не припиняла зв”язків з Червоним Хрестом і працювала тут, як звичайний волонтер. Такі майстер-класи, як сьогодні, будуть проведені Червоним Хрестом й в інших літніх дитячих таборах, які діють влітку в Установі дитячих юнацьких і молодіжних клубів Личаківського району м. Львова.

 

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.