Червоний Хрест у літніх дитячих таборах м. Львова продовжує навчати школярів першій допомозі

Здається, що зовсім недавно відбулося відкриття Центру національно-патріотичного виховання та самозахисту «Форпост» Львівської міської ради, з якого мені довелося торік робити репортаж, а вже розгорнуто тут дуже активну виховну і навчальну роботу серед молоді в різних сферах сучасного життя.

 

 

Дійшла черга і до опанування азами першої допомоги.

 

 

Керівник і тренер учасників гуртка «Захисту Вітчизни» Володимир Шульженко запросив Червоний Хрест провести для своїх вихованців майстер-клас з першої допомоги.

 

 

І таке заняття відбулося у «Форпості» 16 червня. Зі знанням справи його блискуче провела Вікторія Дудяк, інструктор Червоного Хреста з першої допомоги, медична патронажна сестра Личаківської РО м. Львова ТЧХУ.

 

 

Вона зробила невеликий вступ, потім розповіла і показала як вволити потерпілого у стабільний стан, продемонструвала на манекені як робити штучне дихання і серцево-легеневу реанімацію, навчила бинтувати рани різних типів, розповіла про транспортування тих, кому надавалась допомога до карети «швидкої допомоги».

 

 

Гуртківці уважно слухали, пробували свої сили на манекені, зрозуміли ціну знань з першої допомоги, від якої залежить життя людини, що потрапила у біду.

 

 

Діти отримали можливість попрактикуватися у серцево-легеневій реанімації на манекені, отримали перші знання з надавння першої допомоги.

 

 

Присутні високо оцінили майстерність Вікторії. Вони впевнені, що отримані знання на майстер-класі будуть їх оберегом від лиха і посприяють у подальшому самим уникати травм і допомагати у біді, як своїм одноліткам, так і тим, хто цього буде потребувати у надзвичайних ситуаціях.

 

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.