Червоний Хрест – учасник відзначення 334-го Дня народження Йогана Себастьяна Баха у Львові

Вулична акція «Ми любимо Баха» з нагоди 334-річчя славетного композитора посприяла тому, що і Червоний Хрест – учасник свята.

 

 

З нагоди 334-річчя з дня народження великого Й.С. Баха Львівська національна філармонія підготувала на честь геніального композитора грандіозну програму. (Докл. див. репортаж «У Львові на площі Ринок перед Ратушею відбулася акція «Ми любимо Баха» за посидінням – http://lviv-redcross.at.ua/blog/2019-03-18-16070).

 

 

 

 

Свято  на площі Ринок біля Ратуші стало прелюдією до музичного марафону на честь великого композитора.

 

 

 

 

На святі розповсюджували серед присутніх прес-релізи і буклети про свято. Пам’ятаючи, що у Львівській ОО ТЧХУ оголошено про розгортання Програми Червоного Хреста з ПСП, ми поцікавилися у них, чи прийняли би у філармонії на пільговій основі нашу групу ВПО, учасники котрої виявили бажання послухати музику Баха.

 

 

 

«Так, – відповіли музиканти, – ось вам контрамарка. Покажете її у касі, як будете замовляти квитки, і вам зроблять знижку, тому що ви сьогодні на площі стали учасниками початку святкувань 334-річчя видатного композитора».

Так ми і зробили. Прийшли у касу, показуємо  контрамарки, і питаємо чи справді вони дають право на знижку.

–        Так, дають. – Відповіли нам у касі. – У вас пільга 50 % ціни квитка.

–        А почому квитки?

–        Від  80 до 334 грн. Залежно від місця у залі.

–        Не дешево! – відповідаємо.

Не  довго думаючи, йдемо до головного адміністратора філармонії Світлани Рогальської. Показуємо їй свої контрамарки, розповідаємо про бажання послухати концерт, але не можемо на нього потрапити через скрутне фінансове становище. Якби це одна-дві людини, а це ціла група над якою Червоний Хрест здійснює психосоціальну опіку за програмою, яку фінансують колеги з Данії на спонсорських засадах.

Пані Світлана Розальська задумалася. А потім питає:

–        Це у вас разова акція, чи і у майбутньому хочете також бувати на концертах у філармонії?

–        Ні, хочемо бувати у вас регулярно, – відповіла Уляна Стельмах, координатор програми Червоного Хреста з ПСП по Львівській області, – ми можемо з філармонією навіть укласти угоду про співпрацю на цілий рік.

 

 

–        Це міняє діло, – просяяла п. Світлана, – на святковий концерт з нагоди 334- річчя Й.С.Баха даю вам 13 безкоштовних квитків, і 10 – на дитячу виставу «Лис Микита», яка відбудеться 31 березня. Така кількість вас влаштує?

–        Звичайно. Сердечно дякуємо Вам, п. Світлано, за великодушність!

Ми  склали рамковий документ про співпрацю з філармонією на цілитй рік.

Як приємно, що наша група, сформована з представників багатодітних родин і дітей-сиріт, буде продовжувати свою діяльність у рамках програми Червоного Хреста з ПСП і в останні дні березня, незважаючи на те, що ліміт спонсорських коштів на цей місяць повністю вичерпаний.

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *