Червоний Хрест України розпочинає співпрацю з медіа сервісом MEGOGO

У цьому році Товариство Червоного Хреста України розпочинає тісну співпрацю з медіа сервісом MEGOGO.


Розділяючи цінності та принципи діяльності Червоного Хреста України, компанія «MEGOGO» розпочинає співпрацю з Товариством. Відтепер, переглядаючи улюблені телеканали та фільми, ви можете підтримати діяльність Червоного Хреста України.

Достатньо оформити передплату «Благодійність», обравши Червоний Хрест України. Тобто, ваша передплата є своєрідною донацією, яка забезпечуватиме реалізацію діяльності Товариства Червоного Хреста України для підтримки вразливих верств населення та допомоги постраждалим у разі надзвичайних ситуацій.

Аби віддячити за оформлення передплати «Благодійність», Червоний Хрест та MEGOGO готують цікаві сюрпризи для благодійників.

«Наша організація постійно розвивається! Ми розширюємо коло партнерів і друзів Товариства, аби разом об’єднувати зусилля та діяти там, де найбільше потрібна допомога. Ми цінуємо партнерство з компанією «MEGOGO», адже разом ми можемо допомогти більшій кількості людей,” – зазначив генеральний директор Товариства Червоного Хреста України Максим Доценко.

Детальніше про передплату «Благодійність» за посиланням: https://megogo.net/ua/maximum_tb_charity/

Товариство Червоного Хреста України – найбільша гуманітарна організація в Україні, яка понад 103 роки спрямовує свої зусилля на захист життя, здоров’я та гідності людей. У Червоному Хресті України 24 обласні та понад 200 районних організацій, в яких здійснюють діяльність близько 3000 волонтерів.

Фото – ілюстративне
За джерелом:
https://redcross.org.ua/2021/12/червоний-хрест-україни-розпочинає-сп-2/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *