Червоний Хрест Рівненщини – у боротьбі з поширенням COVID-19 в Україні, в т.ч. й на Львівщині

Рівненська обласна організація Товариства Червоного Хреста України активно продовжує свою діяльність в умовах пандемії COVID-19. А саме:

  • Розповсюдили серед населення близько 17 тис. примірників інформаційних матеріалів в усіх куточках міста й Рівненської області.
  • Волонтери загону швидкого реагування провели 6 інформаційних сесій щодо використання засобів індивідуального захисту для медперсоналу та службовців Національної гвардії України: обласна лікарня, інфекційне відділення м. Рівне, інфекційне відділення та госпіталь для інвалідів ім.. Юрія Липи у м. Винники, що біля Львова, військова частина Національної гвардії м. Рівне.
  • За проханням Рівненської обласної державної адміністрації та Управління охорони здоров’я здійснено 2 поїздки для доставки благодійної допомоги з ДП «Укрвакцина» Міністерства охорони здоров’я України у місті Обухів (Київська обл.).
  • Оголосили збір коштів для поповнення складів НС з метою допомоги найуразливішим верствам населення при боротьбі з COVID-19.

Довідково:

Велику участь бере у заходах щодо протидії коронавірусу ЗШР Червоного Хреста Рівненщини, який очолює командир загону Анатолій Каштан. Так, наприклад, червонохрестівці з Рівненщини вчать правилам застосування засобів індивідуального захисту працівників медичних закладів не лише у себе в області, але і в сусідів на Львівщині.

Про це вони розповіли на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

«Для працівників КНП Сокальської районної ради Львівської області “Сокальська центральна районна лікарня”, КНП «Кам`янка-Бузька центральна районна лікарня» та КНП “8-А міська клінічна лікарня м. Львова”  було проведено навчання по темі “Засоби індивідуального захисту ” За підтримки центру громадського здоров’я», – йдеться у повідомленнях за 28 квітня.

«Для персоналу КНП “Стрийська центральна міська лікарня” та КНП “Стебницька міська лікарня” Дрогобицької міської ради Львівської області було проведено навчання по групах, як правильно використовувати “Засоби індивідуального захисту”. Загальна чисельність медичного персоналу, яка взяла участь у навчаннях, – 30 осіб з різних відділів цих лікарень. Акція відбулася за ініціативи Центру громадського здоров’я України», – повідомляється у дописі за 29 квітня.

До цього додамо, ЗШР Рівненської обласної організації Червоного Хреста передав медикам Львівщини також і захисні медичні маски, які отримав в НК ТЧХУ.

Фото – Рівненської ОО ТЧХУ

За джерелом:

http://lviv-redcross.at.ua/blog/2020-05-01-19266

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *