Червоний Хрест Прикарпаття – учасник пошуку хлопчика, що загубився біля ГоверлиКілька років тому, коли на Прикарпатті створювалася служба гірських рятувальників, перші її працівники проходили стажування у Львові у колег із ЗШР ЛОО ТЧХУ «ГОРС».
Набутий у Львові досвід часто ставав гірським – рятувальникам з Прикарпаття у нагоді. Так, наприклад, нещодавно їхньому загону випало брати участь у пошуках шестирічного хлопчика, який 14 серпня відстав від групи та заблукав на горі Говерла.


В офіційному повідомлені зазначається, що Загін швидкого реагування Івано-Франківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України з вечора 14 серпня, спільно з рятувальними службами ДСНС, здійснював пошукові роботи хлопчика 2015 р.н., Олексійка Стефанціва.Для цього було створено 8 пошукових груп, які обстежували місцевість у визначених зонах та секторах.

Всього було залучено до пошукових робіт 245 осіб, 25 од. техніки, 7 собак та квадрокоптер. Пошуки увінчалися успіхом: 15 серпня о 19:27 за даними ДСНС України група волонтерів Червоного Хреста відшукала хлопчика на маршруті в сторону гори Кукул.


Фото – ГУ ДСНС в Івано-Франківській області та ЗШР Івано-Франківської ОО ТЧХУ
За джерелом:
https://www.facebook.com/RedCrossUkraine/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *