Червоний Хрест Львівщини навчає рятувальників надавати першу допомогу

 

Навикам  надання першої допомоги навчалися сьогодні рятувальники  м. Львова у працівників Червоного Хреста

 

Сьогодні, 12 квітня, група у складі 22 працівників ДПРЗ-1  ГУ ДСНС України  у Львівській області 30 пожежно-рятувальна частина м. Львова розпочала навчання з першої допомоги по 12-годинній програмі.

Старший групи – Ігор Прокопик. І сам ретельно вчився, й інших заохочував. А педагогічного хисту інструкторові Червоного Хреста з першої допомоги Уляні Стельмах – не позичати.

 

 

 

Вона – бажаний лектор у навчальних закладах, медичних установах, на лотках ринку «Південний» Залізничного району м. Львова, де провела не один тренінг з першої допомоги. На даний час Уляна Стельмах обіймає також посаду голови Залізничної районної організації ТЧХУ, що в обласному центрі Галичини.

У програмі, яку вивчають рятувальники, застосовані основні положення міжнародної програми BLS (Основи підтримки життя): практичні навички з надання першої допомоги при порушеннях або зупинці дихання, серцево-судинних порушеннях, травмах, отруєннях.

Метою навчання є освоєння працівниками найбільш оптимальних і ефективних практичних прийомів з надання першої допомоги при порушеннях або зупинці дихання, серцево-судинних порушеннях, зупинці серця, значній кровотечі, пошкодженнях голови та хребта, термічних ураженнях, гострих отруєннях.

 

 

Завдання викладача – отримати рятувальниками загальнотеоретичних медичних знань та практичних навичок щодо надання першої допомоги в екстремальних ситуаціях, зокрема при пожежах, дорожньо-транспортних пригодах.

Навчання за програмою спрямоване на вивчення загальних принципів надання першої допомоги та правила поведінки і дотримання заходів безпеки під час роботи в зоні надзвичайної ситуації.

 

 

Особлива увага приділялась відпрацюванню найбільш оптимальних і ефективних практичних прийомів з проведення серцево-легеневої реанімації, зупинки кровотечі, накладання пов’язок, транспортної іммобілізації важко уражених та опануванню іншими практичними навичками, що передбачені програмою.

Завтра заняття продовжаться. Але їх проведе вже тренер Червоного Хреста з першої допомоги Ірина Валько. Це викликано тим, що Уляна Стельмах буде задіяна в адміністрації Залізничної РДА, яка разом з Червоним Хрестом, роздаватиме багатодітним родинам їхнього району продуктові подарунки до Великодня.

 

Фото: ГУ ДСНС у Львівській області

Прес-служба Львівської ОО ТЧХ України

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.