Червоний Хрест бере участь у семінарі щодо створення добровольчих загонів в Яремче

Містечко Яремче на Прикарпатті – улюблене місце тренінгів з вироблення навичок надання першої допомоги волонтерами Червоного Хреста і їх партнерів з ДСНС і поліції.

 

 

З 6 по 8 серпня в містечку Яремче (Івано-Франківська обл.) за сприяння Івано-Фраковской обласної організації Товариства Червоного Хреста України проходить навчальний семінар для співробітників Державної служби України з надзвичайних ситуацій, поліції і представників Товариства на тему організації добровольчих загонів реагування на надзвичайні ситуації (НС). Своїм досвідом діляться Шведський союз цивільної оборони і співробітники поліції.

 

 

У програмі семінару входять як теоретичні блоки про досвід роботи із захисту навколишнього середовища, навчання добровольців, роль громад і поліції, відповідальність сторін та шляхи взаємодії одне з одним, так і практичні симуляції по роботі під час НС, наданні першої допомоги при НС, пошуку зниклих тощо.

 

 

“Така співпраця між нашими організаціями має багату історію: вона почалася в 2004 році і, сподіваємося, будемо тривати, – зауважила Юлія Галаган, завідуюча Департаменту з реагування на НС в НК ТЧХУ. – Співробітництво допоможе як інтеграції європейського досвіду, так і вибудовування довіри і діалогу між громадськими активістами та службами попередження і реагування на НС”.

Довідково:

Семінар на тему “Створення рятувальних загонів” проходив в Яремче  і в минулому році. Організатори були ті самі, що і цього року – Шведський союз цивільної оборони та Івано – Франківська ОО ТЧХУ.

 

 

В цьогорічному семінарі беруть участь: представники ДСНС , УВС , Івано-Франківського державного медичного університету, обласні організації ТЧХУ – Івано-Франківщини, Тернопілля, Львівщини, Винничини, Полтавщини, Чернігівщини, Буковини, Закарпаття. Львівську ОО ТЧХУ представляють голова обласної організації Товариства Валентин Мойсеєнко та командир ЗШР Червоного Хреста ГОРС Михайло Яворівський.

 

Автор: Maria Yeremenko Новини

 

Фото – Івано-Франківської ОО ТЧХУ

За джерелом:

http://redcross.org.ua/2017/09/chervonyj-hrest-bere-uchast-u-seminari/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *