Цей день в історії: Сьогодні, 17 грудня, народилася Мілла Йовович
17 грудня 1975-го у Києві народилася майбутня голлівудська зірка Мілла Йовович. Славу акторці принесли стрічки: “П’ятий елемент”, “Жанна д’Арк”, «Блакитна Лагуна».

Познайомитися з біографією знаменитості можна у Вікіпедії або в численних статтях в різномовних ЗМІ світу, які щедро описували і описують її життєві успіхи і невдачі.

Ми ж заакцентуємо увагу нашої аудиторії тільки на одному – єдиному факті, про який газета «День» опублікувала замітку 28 лютого 2014 р. під заголовком «Йовович готова надати фінансову підтримку постраждалим українцям».В дописі, зокрема, йдеться: «Міла Йововіч може допомогти українцям, які постраждали під час сутичок у Києві. Про це вона написала у своєму Фейсбуці.

“Я не люблю політику, але я зроблю все, що в моїх силах, аби допомогти постраждалим. Я завжди готова надати фінансову підтримку і допомогу, і, повірте, я знайду спосіб дещо зробити для жертв насильства в Україні”, — написала Міла.

Вона також закликала своїх шанувальників робити пожертвування на користь українців, та розмістила посилання на сайт Українського Червоного Хреста.


“Не має значення, що стало причиною конфлікту. Постраждали невинні люди, і це неприпустимо. Зараз я в пошуках благодійних організацій. Можливо, я й сама організую фонд, а також спеціальний веб-сайт, на якому висвітлюватиметься, що відбувається в Україні зараз”, — додала вона.


Нагадаємо, раніше вона зазначала, що переживає за долю людей, які стоять на Майдані та кожного дня молиться за їхні життя». Ім’я Міли Йовович часто входить у топ-українців, які прославили нашу державу на весь світ, а у Посольстві України в США її фотографія висить поруч з Ігорем Сікорським та зірками Голлівуду з українським корінням Дастіном Гофманом та Девідом Духовни.

«Я досягла великого успіху, перш за все за допомогою величезною силі волі, якій я завдячую своїм походженням», – любить зазначати в інтерв’ю голлівудська зірка, киянка, Міла Йовович.


Фото – з відкритих джерел
Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *