ХХV Форум видавців у Львові: ЛОО ТЧХУ – розгорне санітарний пост для його учасників

У Львові 19 – 23 вересня  працюватиме ювілейний ХХV Book Forum – 2018 за участю Червоного Хреста.

ХХV Форум видавців у Львові – найбільший книжковий, літературний, культурний захід України і Центрально-Східної Європи. Упродовж 5 днів можна буде відвідати 1000 культурних та освітніх заходів, поспілкуватися з авторами і придбати книжки. Весь Львів традиційно перетвориться на Форум видавців, адже події відбуватимуться у Палаці Мистецтв та 50 локаціях міста.

Фокусна тема фестивалю – Ринок свободи.

У межах фокусної теми ми хочемо поговорити про те, як кожен з нас «торгує» своїми уявленнями про свободу під тиском обставин: щоразу підвищуючи або знижуючи ставки. Про те, як визначається ціна на свободу, залежно від умов торгівлі та суб’єкту, який стає її споживачем. Про спекуляції поняттями свободи, які активно використовуються у пропаганді.

XXV Book Forum – це:

Національний книжковий ярмарок

Міжнародний літературний фестиваль

Церемонія вручення премії «Найкраща книга Форуму»

Всеукраїнський бібліотечний форум

Благодійна акція «Третій вік: задоволення від читання»

Учасники: близько 250 видавництв і книготорговельних організацій, понад 1500 авторів, інтелектуалів, художників та культурних діячів з України та інших країн світу.

Програма заходів: понад 1000 літературних, мистецьких, освітніх і соціальних заходів, які відбудуться на 50 локаціях. У програмі – 25 тематичних напрямків: історія, мови/переклади, креативні індустрії та урбаністика, бізнес, освіта, медицина, мистецтво, медіа та інші.

Спеціальні гості: Марсі Шор (США), Енн Епплбом (США), Фредерік Бегбеде (Франція), Генрі Марш (Велика Британія), Кейт Фокс (Велика Британія), Яцек Дукай (Польща), Пітер Воттс (Канада), Януш Леон Вишневський (Польща), Мухарем Баздуль (Боснія), Оксана Забужко, Сергій Жадан,

Соціальні та благодійні заходи: Благодійна акція для пенсіонерів «Третій вік: задоволення від читання», конкурс для людей літнього віку «Моя книжкова полиця».

 

 

21 вересня на Форумі відбудеться презентація монографій члена президії Личаківської РО ТЧХУ Ірини Сенюти.

 

 

Ірина Ярославівна Сенюта, завідувач кафедри медичного права ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького, президент ВГО «Фундація медичного права і біоетики України», голова комітету в Комітеті медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ, член президії Личаківської РО м. Львова ТЧХУ, національний представник Європейської асоціації медичного права (European Association of Health Law) в Україні на своїй сторінці у соцмережі Facebook  запросила всіх бажаючих відвідати 21 вересня презентацію її двох книг, виданих у 2018 р., яка відбудеться у рамках ХХV Форуму видавців у Львові.

 

 

За традицією, на Форумі буде розгорнуто санітарно – консультативний пост МСЦ Львівської ОО ТЧХУ.

 

 

На Форумі видавців організують також презентацію журналу «Вісник Товариства Червоного Хреста».

Деталі: bookforum.ua

Фото ілюстративні – Ірини Апостолюк та з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

http://lviv-online.com/ua/events/literuture/25-forum-vydavtsiv-u-lvovi/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *