Увага, досвід: Херсонцям представили фіналісток конкурсу краси «Міс Херсон – Міс Таврія»

Червоний Хрест запрошено у члени журі конкурсу краси «Міс Херсон – Міс Таврія».

 

 

На початку листопада Палац молоді і студентів проводить фінал XVII офіційного конкурсу «Міс Херсон – Міс Таврія». У параді краси візьмуть участь 16 дівчат – представниць вищих, спеціальних і середніх навчальних закладів міста та області. Про це повідомляє ПІК.

 

 

У рамках підготовки фіналу конкурсу оргкомітетом передбачені різноманітні соціально-культурні заходи. На одному з таких заходів – благодійна акція «Місія Доброчинність» спільно з Дніпровською районною організацією м. Херсона ТЧХУ з надання допомоги переселенцям із Криму і Сходу, херсонцям представили фіналістів конкурсу краси.

 

 

Дівчата зібрали речі, харчі для дітей вимушених переселенців.  Також в рамках конкурсу краси пройдуть заходи за участю конкурсанток: 29 жовтня – майстер-клас з фітнесу для учасниць конкурсу в фітнес-клубі «Lemon»; 04 листопада – кулінарний конкурс «Господарочка»

 

 

Фінал XVII офіційного конкурсу «Міс Херсон – Міс Таврія» пройде 12 листопада на сцені Палацу молоді і студентів

 

Коли йшла прес-конференція, до Палацу молоді прибули музиканти з оркестру військово-повітряних сил США в Європі, яких дівчата гостинно зустрічали хлібом-сіллю.

 

 Фото – www.pik.ua

За джерелом:

https://pik.ua/news/url/hersontsjam-predstavili-finalistok-konkursu-krasi-mis-herson—mis-tavrija-foto

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.