Флешмоб для волонтерів під назвою «Я – волонтер Червоного Хреста»

Як ми уже повідомляли, на Львівщині у Всеукраїнському місячнику Червоного Хреста було залучено 290 волонтерів. Це дуже скромна цифра. Ряди добровольців повинні збільшитися як мінімум на порядок. В інших областях ситуація краща, але не настільки, щоб «почивати на лаврах».

Тож з метою представлення діяльності волонтерів Червоного Хреста в Інтернеті і залучення нових добротворців, молодіжна ланка  ТЧХУ ініціювала  конкурс фотографій, в якому можуть взяти участь представники всіх областей України. Цю акцію названо – флешмобом. Подаємо умови:

 

«Шановні волонтери!

 
З 1 до 8 травня у соціальних мережах ВКонтактe, Facebook, Instagram проходитиме флешмоб за участю волонтерів під назвою «Я – волонтер Червоного Хреста».

В зазначений період ми пропонуємо вам розмістити свою фотографію, яка містить символіку Червоного Хреста (уніформа або на фоні) на своїй сторінці в соціальних мережах.

Під фотографією слід обов’язково вказати хештег #RedCrossDay .

За бажанням, ви можете описати свою історію волонтерства під фотографією.

Найкращі 5 учасників флешмобу, котрі опублікують найцікавіші фотографії та історії, отримають заохочувальні подарунки (від Національного Комітету ТЧХУ).

Переможці будуть обрані шляхом загального голосування в групі Facebook «Волонтери Товариства Червоного Хреста України», яке триватиме до 15 травня 2017 року».

 

 

Фото – прес – служби ТЧХУ

За джерелом:

http://lviv-redcross.at.ua/blog/2017-05-01-10470

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.