У 2017 році у Жовківському районі на Львівщині реорганізували 2 фельдшерсько-акушерські пункти

У Жовківському районі на Львівщині реорганізували фельдшерсько-акушерські пункти сіл Нова Скварява та Гряда у лікарські амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Про це повідомила сьогодні під час звіту голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур.

Також провели ремонти у низці закладів охорони здоров’я. Зокрема здійснили поточний ремонт ФАПів у с. Кам’янка-Липник та с.Рата, відремонтували стерилізаційне відділення та клініко-діагностичну лабораторію Жовківської ЦРЛ, у відділенні паліативної допомоги Рава-Руської РЛ провели ремонти 4 палат та санвузла.

Як зазначила Надія Щур, за рахунок державного бюджету по програмі Світового Банку «Онкопревенція» отримано 18 комплектів комп’ютерного обладнання для закладів охорони здоров’я Жовківського району.

Довідково:

На наше прохання ці цифри і факти прокоментувала голова Жовківської РО ТЧХУ Надія Остапівна Завадка. Вона констатувала, що на даний час Червоний Хрест переживає в районі реорганізацію, тому суттєвої допомоги медикам району не зміг надати. Але після закінчення організаційних питань, сільська медицина буде на першому плані і співпраця продовжиться, але вже на вищому рівні.

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=34132

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *