У Яремчі шведи провели триденний тренінг для рятувальних загонів Товариства Червоного Хреста України

За роки співпраці ТЧХУ та Союзу цивільної оборони Швеції  таке навчання пройшли 240 осіб із різних областей України, котрі стали інструкторами і тепер навчають навикам першої допомоги у своїх регіонах.

 

У рамках уже 14-річного спільного проекту неурядової організації «Союз цивільної оборони Швеції» і Товариства Червоного Хреста України в Яремчі Івано-Франківської області відбувся семінар-тренінг: упродовж трьох днів, з 6 до 8 вересня, члени загонів швидкого реагування дев’яти областей України відпрацьовували різні види рятувальних вправ (аварія на залізниці, терористичний акт, вибух гранати в громадському місці) під керівництвом фахівців зі Швеції, зокрема і поліцейських.

 

 

Ішлося також про взаємодію державних органів влади та неурядових організацій, тож у семінарі взяли участь представники управлінь поліції в Івано-Франківській області та Державної служби з надзвичайних ситуацій. За словами керівника проекту Пекки Кауконена, «найважливіше, щоб інструктори вчилися та вміли рятувати життя людей, і немає значення, хто постраждав». Розпочинали проект у двох областях – Івано-Франківській  та Донецькій – із проблематики безпеки дітей.

 

 

У рамках проекту проводилося також навчання захисту людей похилого віку, роботи рятувальних загонів. Як зазначив голова Івано-Франківської обласної організації Товариства Червоного Хреста Валерій Старченко, таке навчання пройшли 240 осіб із різних областей, які стали інструкторами і тепер навчають навикам першої допомоги у своїх регіонах.

 

 

Керівник проекту Пекка Кауконен (на знімку – зліва) та його заступник Клас-Йоран Екхаль (на знімку – справа) нагороджені «Почесною відзнакою Товариства Червоного Хреста України».

 

 

Товариство Червоного Хреста України отримало від рятувальників зі Швеції муляжі, обладнання для тренувань на понад 300 тисяч гривень.

 

Фото – RFE/RL та Івано-Франківської ОО ТЧХУ

За джерелом:

https://www.radiosvoboda.org/a/news/28724887.html

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *