У ці дні святкує день народження Людмила Обухова, головний спеціаліст Служби розшуку ТЧХУ.

Людмила Обухова – працює у Службі розшуку ТЧХУ,  з першого дня її заснування.

Не помітити її важко – тендітна жінка з пронизливо блакитними очима, сповненими жагою життя, стала  обличчям Служби розшуку ТЧХУ практично від самого дня заснування.

Людмила співпрацює з партнерськими товариствами Великобританії, США, Ізраїлю, Чехії, Угорщини, Словаччини, Міжнародною Службою Розшуку, використовуючи для роботи з документами і спілкування із закордонними колегами та заявниками ґрунтовне знання англійської мови.

З багатьма із колег партнерських служб Людмила знайома особисто, адже за чверть століття в Червоному Хресті побувала з візитами в численних партнерських товариствах, знайомилась з їх роботою та наполегливо втілювала кращі практики в роботу Служби розшуку ТЧХУ.

Її обожнюють запитувачі Служби розшуку – адже протягом роботи над їх справою вона завжди доступна до спілкування, прискіпливо й добросовісно працює над пошуком інформації про членів їх родин, і вони певні, що жодний шлях пошуку не випав з поля зору Людмили Обухової, що їх справа  в надійних руках.

Численні подяки від запитувачів Служби розшуку та партнерських організацій є найкращим свідченням служіння людям під егідою Червоного Хреста.

За її безпосередньою участю розроблялась та виконувалась програма розвитку Служби розшуку Товариства; вона брала участь у міжнародних семінарах з проблем розшуку людей, які зникли без вісти в роки Другої світової війни.

За роки роботи в  Товаристві Червоного Хреста Людмила Обухова розглянула понад 30 тис. звернень від громадян України та з-за кордону; їй вдалося з’ясувати долі понад 600 осіб, серед яких близько 100 поновили зв’язок зі своїми рідними, про долю яких не було звістки з часів Другої світової війни. Була організатором возз’єднання родин в Україні.

Ми знаємо її як турботливу доньку, матір, бабусю… А якими смаколиками вона залюбки частує всіх! Її гостинність, чуйність і небайдужість зачаровує всіх, хто хоч раз спілкувався з нею.

Від усього серця вітаємо колегу і зичимо їй подальших успіхів в житті та професійній діяльності! Дякуємо за те, що Ви з нами!

 

Фото – прес-служби ТЧХУ

Колектив Служби розшуку ТЧХУ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.