У Центрі легеневого здоров’я у Львові відбувся «Круглий стіл» з проблем амбулаторного лікування

 

Сьогодні, 20 липня, у  Центрі легеневого здоров’я (КУ ЛОР «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально – діагностичний центр») відбувся круглий стіл «Організація  контрольованого лікування хворих з туберкульозом на амбулаторному етапі».

В ньому взяли участь керівники ЛОО ТЧХУ та КУ ЛОР «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально – діагностичний центр».

 

Від Червоного Хреста у круглому столі взяли участь Валентин Мойсеєнко, голова Львівської ОО ТЧХУ, Ольга Журкіна, координатор проекту, провідний спеціаліст Львівської ОО ТЧХУ.

 

 

Медичний персонал очолювали Любомир Рак, головний лікар КУ ЛОР «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально – діагностичний центр».

 

 

Ярина Фургала, заступник головного лікаря з організаційно – методичної роботи, представила присутнім основну доповідь для обговорення, яка супроводжувалася таблицями і діаграмами, знятими на слайд-фільм.

 

Учасники круглого столу познайомилися зі статистичними даними, зібраними по Львівській області. Вони намітили практичні кроки для вирішення проблем.

 

 

Свої пропозоції внесли фтизіатри Володимир Новосільський, Любомира Круль, Світлана Косик та інші.

 

 

Андрій Касій, координатор проекту в обласному віділенні Мережі ЛЖВ, і після закінчення круглого столу уточняв у медиків деталі подальших кроків переходу на амбулаторне лікування туберкульозних хворих.

 

 

Олег Наконечний, координатор проекту від фтизіатричної служби, та Ольга Журкіна, координар проекту від ЛОО ТЧХУ, обмінялися конкретними пропозиціями на подальше розгортання співпраці.

 

 

Справа амбулаторного супроводу хворих на туберкульоз на Львівщині – нова. Вона вимагає творчого підходу. На цьому зійшлися Валентин Мойсеєнко і Любомир Рак – підписанти Угоди про співпрацю.

 

До вересня, погодилися керівники обох організацій, алгоритм супроводу хворих на туберкульоз під час амбулаторного етапу лікування повинен бути повністю відпрацьований і співробітники відомств приступлять до його виконання. 

 

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *