У Франції зсув заблокував дві тисячі осіб на гірськолижній станції

На півдні Франції близько двох тисяч осіб, які відпочивали на гірськолижному курорті Mont d’Olmes у департаменті Арьеж, потрапили в пастку через зсув грунту, який засипав єдину дорогу до гірськолижної станції. 

Точна кількість людей, які нині перебувають у Mont d’Olmes, наразі невідома, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Доступ до Mont d’Olmes закритий після зсуву, який заблокував проїзд по дорозі RD 909», – повідомила місцева влада у Twitter.

До місця події прибули рятувальники, які обіцяють розчистити завали до вечора середи.

Зсув грунту стався через велику кількість опадів в регіоні останнім часом. Метеослужба Франції попереджала про можливість зсуву грунту та сходження снігу в цьому районі.

За останніми прогнозами метеорологів, на північ Європи насуваються холодні і сухі повітряні маси, у Франції суттєве похолодання очікують з 22 лютого. Температура на наступному тижні буде нижче нуля по всій країні, в горах – до -10.

Довідково:

Прокоментувати цю подію ми попросили представників Загону швидкого реагування Львівської ОО ТЧХУ «ГОРС», керівник якого Михайло Яворівський нещодавно три дні перебував у Києві на з’їзді командирів ЗШР Товариства Червоного Хреста України, де були не лише звіти і затвердження планів роботи на поточний рік, але і відповідний тренінг з поведінки у надзвичайних ситуаціях. Нам у «ГОРС» в один голос відповіли: «Якщо Червоний Хрест буде формувати загін рятувальників для допомоги французьким колегам, то вони завжди готові поїхати у Францію, щоб надати потрібну допомогу потерпілим».

Фото: Préfète de l’Ariège,Twitter

За джерелом:

https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2407869-u-francii-zsuv-zablokuvav-dvi-tisaci-osib-na-girskoliznij-stancii.html

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *