«У сутичках на протесті під АЗС у Києві щонайменше 14 постраждалих», – Червоний Хрест

Під час сутичок на акції проти будівництва АЗС на  вулиці Ревуцького у Києві постраждали щонайменше 14 осіб, серед них – 3 журналісти.

Про це повідомив координатор загонів швидкого реагування Червоного Хреста Тарас Логгінов, передає кореспондент Громадського.

«Є приблизно п’ять протестувальників, троє журналістів і близько п’яти поліцейських. І побитий один депутат. В одного з постраждалих дуже важке поранення ноги, іншим надали допомогу на місці», – сказав Т. Логгінов.

Постраждалим чиновником є депутат Київської міськради Олексій Новіков, його згодом відвезла «швидка».

«Я прийшов підтримати людей, що проти забудови. Але не представлявся, що я депутат Київради. Під час цієї події мене намагалася затримати поліція, досить жорстко», – сказав він.

У свою чергу, майор поліції Віктор Луценко у коментарі Громадському повідомив, що причиною сутичок на акції протесту стала провокація.

«Тут відбувався мітинг громадян проти забудови. Потім кілька десятків громадян у масках вчинили провокацію і зникли. Зараз тут тривають слідчі дії. Про затриманих і поранених не можу сказати», – сказав він.

За словами місцевих жителів, з теплокомунікації  їхнього будинку береться на АЗС і електрика, і газ. «Ми зверталися і до міськради, і до міського голови. Всі нам обіцяють, що проблема із забудовою буде вирішена. Але це все тягнеться через суди», – розповіла місцева жителька Тетяна.

Нагадаємо, ввечері 4 жовтня у Дарницькому районі Києва громадські активісти та місцеві мешканці вийшли на акцію протесту проти будівництва АЗС. Під час акції відбулися сутички, в ході яких мітингувальники частково зруйнували АЗС.

Зазначимо, йдеться про АЗС на вулиці Ревуцького, яку, як встановили правоохоронці, будують незаконно.

Після того, як у серпні влаштували акцію проти будівництва АЗС, прокуратура заборонила вести будівельні роботи. Однак, забудовник відновив їх у вересні.

 

 

Фото –  Громадське/Дмитро Реплянчук та прес-служби ТЧХУ

За джерелом:

https://hromadske.ua/posts/chervonyi-khrest-povidomyv-pro-14-postrazhdalykh-pid-chas-aktsii-proty-budivnytstva-azs

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.