У первинних осередках Личаківської РО м. Львова ТЧХУ: працівники судмедекспертизи – у боротьбі з COVID – 19
Первинний осередок Червоного Хреста у КЗ ЛОР «Львівське обласне бюро судово-медичної експертизи» – включився у просвітницьку кампанію проти COVID – 19.Галина Борис обирається головою первинного осередку Червоного Хреста у судмедекспертизі Львівщини вже добрий десяток років.

За цей довгий час головування п. Галині та її первинному осередку багато доводилося виконувати доручень Червоного Хреста Личаківського району м. Львова, де територіально розташований їх головний офіс, але вперше вони братимуть участь у просвітницьких заходах щодо боротьби з такою потужною інфекційною недугою, якою є COVID -19.
На даний час силами МОЗ, ТЧХУ, МКЧХ, МФТЧХ і ЧП та інших учасників просвітницької кампанії з цих питань надруковано чимало плакатів, буклетів, листівок, у яких докладно розповідається про цю підступну недугу.Вся ця численна друкована продукція скерована на одну єдину мету – захист здоров՚я наших громадян.


Попутно із розклеюванням плакатів про захист від COVID – 19, Галина Іванівна буде розповсюджувати у колективі також і благодійні квитки Червоного Хреста.


Фото – прес-служби ЛОО ТЧХУ
Прес-служба Львівської ОО ТЧХУЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *