У м. Дрогобичі відкрили вчора центр для діагностики раку у жінок

Скринінговий центр в Дрогобичі обслуговуватиме Дрогобицький район, міста Борислав, Стебник, Трускавець та Дрогобич

У вівторок, 29 серпня, у приміщенні Дрогобицької міської лікарні №3 відкрили Міжрайонний скринінговий центр для діагностики передракових захворювань та раку у жінок. Про це інформує прес-служба Дрогобицької міської ради.

«Скринінговий центр забезпечений цифровим мамографом, сучасним УЗД апаратом, кольпоскопом та гінекологічним кріслом, мікроскопом та комп’ютерною технікою для ведення електронного реєстру. У центрі запроваджено повний цикл ведення електронної медичної картки пацієнта безпосередньо з робочих місць лікарів», – повідомила на своїй сторінці у Facebook директорка Департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак.

 

 

Дрогобицький скринінговий центр – один з шести у Львівській області. Такі ж центри є у Червонограді, Стрию, Самборі та Львові. Скринінговий центр в Дрогобичі обслуговуватиме район, міста Борислав, Стебник, Трускавець та Дрогобич, а це близько 100 000 жінок.

Відтепер у Центрі безкоштовно здійснюватимуть гінекологічний огляд із цитологічним дослідженням, обстеження за допомогою кольпоскопу та УЗД дослідження, а також проведення мамографії. Загальна вартість обладнання становить 9,36 млн гривень.

Мамографічний кабінет працює з 10:00 до 13:00 год. Поки що прийом проводиться в режимі «живої черги», однак невдовзі заплановано запровадження електронної черги. Додаткову інформацію можливо отримати у реєстратурі лікарні за номером телефону (03244) 2-17-95.

Фото – зі сторінки у ФБ Ірини Микичак

За джерелом:

https://zaxid.net/u_drogobichi_vidkrili_tsentr_dlya_diagnostiki_raku_u_zhinok_n1435033

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *