У Львівській ОО ТЧХУ – тренінг з підвищення кваліфікації для інструкторів з першої допомоги

23 жовтня в Медико – соціальному центрі Львівської ОО ТЧХУ розпочався дводенний тренінг з підвищення кваліфікації для інструкторів з першої допомоги.

Вже стало доброю традицією раз у два роки проводити тренінги для інструкторів з першої допомоги, де вони можуть засвоїти нові прийоми і методи порятунку життя постраждалих, а також обмінятися з колегами набутим досвідом.

 

 

Відкрив семінар-практикум і привітав його учасників голова Львівської ОО ТЧХУ Валентин Мойсеєнко. Куратор навчального заходу – директор МСЦ Червоного Хреста Львівщини Ніна Добренька.

 

 

Провела заняття тренер з першої допомоги Ірина Валько. Вона продемонструвала учасникам типові прийоми і методи з першої допомоги. Була також робота з модулями з першої допомоги.

 

 

Кожен присутній прийшов на семінар з домашнім завданням. Уляна Стельмах, наприклад, коротко доповіла про історію міжнародного червоно хресного руху, а також про 100-річчя ТЧХУ, яке будемо відзначати через 177 днів 18 квітня 2018 р.

 

 

Інші доповідачі мали більш практичні завдання: Галина Лись доповіла про принципи надання першої допомоги; Марія Горошко розповіла про бинтування ран; Наталія Семочко продемонструвала як допомагати тим, на кого напало раптове удушшя; Марія Вовчук нагадала прийоми транспортування потерпілого: Неоніла Леськів поінформувала про першу допомогу при обмороженнях; Вікторія Дудяк повідомила про невідкладний стан і непритомність.

 

 

Ірина Валько, викладач і тренер з першої допомоги, запропонувала учасникам також ситуаційну гру.

 

 

Кожному інструкторові запропонували потренуватися, як постраждалого розмістити у відновне положення тіла.

 

 

На  манекенах кожен міг відпрацювати непрямий масаж серця та штучну вентиляцію легень.

 

 

Перший день тренінгу був вдалим: учасники охоче відпрацьовували практичні вправи і завтра з ентузіазмом продовжать оволодівати ширшим колом практичних навиків і вмінь.

 

Фото – автора, Н.Добренька, М.Горошко

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.