У Львівській ОО ТЧХУ завершився тренінг з підвищення кваліфікації для інструкторів з першої допомоги

24 жовтня у МСЦ Львівської ОО ТЧХУ завершився дводенний тренінг з підвищення кваліфікації для інструкторів з першої допомоги.

 

 

Учасники курсів підвищення кваліфікації дізналися багато нової інформації на попередньому занятті і задумалися, яку їм слід зробити корекцію у своїй подальшій роботі з населенням.

 

 

Дуже складними травмами є опіки. Особливо коли це стосується дітей. Тож і завершальною темою стала тема «Надання першої допомоги при опіках».

 

 

“Глибоко і кваліфіковано цю тему розкрила тренер з першої допомоги Ірина Валько. Вона продемонструвала учасникам типові прийоми і методи з першої допомоги при опіках різної тяжкості, розповіла про свої випадки з практики і дала можливість нам, слухачам, законспектувати найбільш важливі положення”, – констатувала Марія Горошко, член правління НК ТЧХУ, голова Червоноградської МО ТЧХУ.

Другий, завершальний день тренінгу, був не менш вдалим ніж попередній. Всього в навчаннях взяли участь 16 осіб. Побажаймо ж їм успіхів у подальшій роботі на ниві милосердя!

 

 Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *