У Львові 12-18 серпня пройдуть XVІ Всеукраїнські змагання юних рятувальників «Школа безпеки»

На базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності 12-18 серпня вдбудуться XVІ Всеукраїнські змагання юних рятувальників «Школа безпеки».

З 12 до 18 серпня у м. Львові на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Львів, вул. Клепарівська, 35), планується проведення XVІ Всеукраїнського збору-змагання юних рятувальників «Школа безпеки».

У числі організаторів є ВГДР «Школа безпеки» та ДСНС України, за сприяння Міністерства молоді та спорту України.

У Зборі-змаганні очікується участь команд з усіх регіонів України – понад 200 осіб.

Заходи проводяться відповідно до ст. 41 Кодексу цивільного захисту України, Плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від від 27 грудня 2017 року  № 981-р. з метою формування у дітей та молоді культури безпеки життєдіяльності, підвищення рівня теоретичних знань та удосконалення практичних навичок щодо дій у надзвичайних ситуаціях, надання само- та взаємодопомоги;  виховання патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей у підростаючого покоління; мотивації до здорового способу життя і безпечної поведінки; сприяння фізичному розвитку молоді та популяризація руху юних рятувальників в Україні.

 

 

Програмою передбачається проведення майстер-класів, навчально-тренувальних занять, командних та особистих змагань за програмою «Школа безпеки» щодо удосконалення вмінь та навичок діяти у надзвичайних ситуаціях природного та техногенного характеру, зокрема, проведення аварійно-рятувальних робіт при пожежі, в умовах хімічного або радіаційного забруднення, на воді, з висотної будівлі, у природному середовищі, надання домедичної допомоги, проведення серцево-легеневої реанімації, транспортування постраждалого, психологічної підготовки тощо.

У заході візьмуть участь волонтери і співробітники Львівської ОО ТЧХУ, ЗШР Львівської ОО ТЧХУ.

Червоним Хрестом буде виділено необхідне спорядження для проведення майстер-класів з першої допомоги.

Організатори запросили на роль старшого судді з виду «Медицина. Надання домедичної допомоги» тренера Луганської ОО ТЧХУ Петра Костирю.

Товариством Червоного Хреста України будуть надані кошти для закупівлі призів та сувенірів, щоб провести нагородження переможців конкурсів та змагань з виду «Медицина. Надання домедичної допомоги».

Фото ілюстративне – зі сторінки у Facebook Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки»

 Прес – служба Львівської ОО ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *