У Львові стартував прийом заявок на Громадський бюджетСьогодні, 15 серпня, стартував прийом заявок на Громадський бюджет Львова 2021-2022. Подати проєкт можна впродовж місяця. На реалізацію ідей переможців із міського бюджету виділять 75 мільйонів гривень.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Як зазначив керівник департаменту міської агломерації ЛМР Юрій Лукашевський,наступного року планують реалізувати щонайменше 8 великих та близько 100 малих проєктів у Львівській громаді.

Подати проєкт можуть як мешканці Львівської громади, так і люди, які навчаються, працюють або ж народилися на цій території. Заявки можна розмістити на вебсайті або зареєструвати у Центрах надання адміністративних послуг ЛМР. Щоб подати малий проєкт, необхідно зібрати 15 підписів на його підтримку, для великого — 50. Цьогоріч підписи можна зібрати як в паперовому, так і електронному форматах.

“В попередні роки потрібно було роздрукувати підписний лист, зібрати ці підписи, зробити фото та завантажити в електронну систему. Тепер це можна зробити в електронний спосіб. За допомогою електронної ідентифікації люди зможуть віддати свій голос вже на стадії збору підписів”, — каже начальник відділу розвитку мікрогромад та громадських ініціатив департаменту міської агломерації ЛМР Орест Файфурка.

Після подачі буде відбуватися оцінка проєкту, її здійснюватимуть профільні виконавчі органи Львівської міської ради. Схвалені виставлять на голосування, яке традиційно відбуватиметься з 1 до 15 листопада. Проєкти, які наберуть найбільшу кількість голосів, стануть переможцями та будуть реалізовані у 2022 році.

Фото – ілюстративне
За джерелом:
https://dilo.net.ua/ekonomika/u-lvovi-startuvav-pryjom-zayavok-na-gromadskyj-byudzhet/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.