У Львові проходить фотовиставка дітей, котрі побороли рак


Мета проекту – підтримати дітей, які зараз борються з недугою.У першу неділю червня світ відзначає День підтримки людей, які побороли рак (Cancer Survivors Day). Із цієї нагоди БФ «Запорука» презентував у Львові фотопроект «Перемагаємо Разом!», – 10 дітей, – підопічних фонду сфотографувалися із власною світлиною, яку вони зробили в період боротьби із раком.

Фотовиставку можна побачити у торговому центрі «Форум». На долю цих дітей випало немало випробувань, але їхня неймовірна життєва сила допомогла їм все здолати і стати тими, ким вони є сьогодні: Антон із Рівного бігає марафон, фотомодель Валерія з ендопротезом є майстринею з танців на пілоні, Ольга працює в ІТ та стала черлідеркою, а Ліля – тричі щасливою мамою. Саме цей досвід надихнув Меланку зі Львова стати психотерапевткою і волонтеркою фонду, а Валю – фотографинею та співавторкою цього проекту.

У кожного героя – своя історія перемоги. І своєю участю у проекті вони підтримують тих, хто нині бореться з недугою. Показують, що рак виліковний і ті негаразди зі зовнішністю, які виникають під час лікування, є тимчасовими. Це все мине і вони – доказ цьому. Головне – здолати головного ворога. В усіх, хто зараз хворіє, є великий шанс перемогти рак разом з тими, хто знаходиться поряд, хто надихає та підтримує.

Упродовж червня фотовиставку можна відвідати у торговому центрі «Форум» (третій поверх).

Фото – БФ «Запорука»
За джерелом:
https://zaxid.net/u_lvovi_prohodit_fotovistavka_ditey_kotri_poboroli_rak_n1520112


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.