У Львові організували концерт для незрячих та людей з вадами зору15 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день білої тростини, який затвердили у 1970 році з ініціативи Міжнародної федерації сліпих.

Цей день покликаний привернути увагу оточуючих до проблем людей з вадами зору, дозволивши їм відчути себе повноцінними, а іншим перейнятися долею людини з фізичною вадою. Головні гасла Міжнародного дня білої тростини – толерантність, рівноправність та інтеграція.Відзначення відбулося напередодні, 12 жовтня, у Кінопалаці ім. Довженка Традиційно захід організувала ГО «Львівська обласна організація Всеукраїнської організації інвалідів «Українське товариство сліпих» (ГО ЛОО УТОС). Серед запрошених – люди із вадами зору, представники міської та обласної влади.Для відвідувачів заходу виступали колективи художньої самодіяльності, а також представили показ творчих робіт осіб з вадами зору.


Окрім того, членів ГО ЛОО УТОС Оксану Винницьку та Оксану Вавілову нагородили грамотами Львівської обласної державної адміністрації – за активну громадську діяльність, вагомий внесок у захист інтересів незрячих, інтеграцію їх у суспільство та з нагоди відзначення Міжнародного дня білої тростини.

Грамоти вручила начальниця управління соціального обслуговування департаменту соціального захисту населення ЛОДА Тетяна Медвідь.Довідково:

На виконання заходів обласної Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2021-2025 роки у 2021 році закупили 110 тонометрів та 25 глюкометрів з мовним виводом для осіб з інвалідністю І та IІ груп по зору. Також заходами даної Програми передбачено, що особи, яким за медичними показами призначено очне протезування, отримують компенсацію за виготовлення та встановлення очних протезів.

Фото – ЛОДА
За джерелом:
https://loda.gov.ua/news?id=62779


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.