У Львові на ХХІУ Форумі видавців – чергують бригади медиків

 Починаючи з 13 до 17 вересня, у львівському Палаці Мистецтв проходить ХХІУ  «Форум видавців у Львові».

Гості заходу можуть відвідати понад 1000 культурних та освітніх заходів. Фокусна тема ХХІУ форуму – «Точка творення». В рамках  заходу: презентація книг, виставка літератури, зустрічі із письменниками, афтограф-сесії тощо.

Впродовж 5 днів Форуму лікарською бригадою Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф буде забезпечуватись медичний супровід заходу. Також залучені до роботи лікарі у медичному пункті.

Довідково:

14 вересня від керівництва Львівської ОО ТЧХУ поступив лист організаторам Форуму видавців, щоб вони надали дозвіл на відкриття на території Палацу мистецтв санітарно-інформаційного пункту Червоного Хреста. За попередньою домовленістю, на ньому будуть чергувати патронажні медичні сестри, котрі вже на заслуженому відпочинку, але не поривають зв’язків з Товариством. Про їх роботу німецький журналіст Тілль Майєр зняв документальний фільм «Зима у Львові». У жовтні цей фільм буде презентовано львівській громадськості автором і його знімальною групо в обласній філармонії.

 

Фото – прес-служби ДОЗ ЛОДА

За джерелом:

http://www.health-loda.gov.ua/ukr/news/lvivnews/6213.html

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *