У Львові на площі Ринок перед Ратушею відбулася акція «Ми любимо Баха»

«Так у Львові ще не святкували!» – зазначено у прес-релізі Львівської національної філармонії.

 

 

Цього року з дня народження великого Баха минає 334 роки. Львівська національна філармонія підготувала на честь геніального композитора грандіозну програму. І почалося свято сьогодні, 18 березня, з прогулянки! Так-так, не дивуйтеся,  музиканти вийшли на мальовничу львівську площу і принесли з собою музику, та ще багато цікавинок.

 

 

Зазвичай, Король бароко асоціюється у нас із глибокою духовною музикою, серйозним змістом якої захоплюється весь світ – і це беззаперечно! Проте Йоган Себастьян Бах мав ще й неабияке почуття гумору, а отже, ми вирішили пожартувати. Показати, що твори Баха слухати легко. А інколи, ще й весело!

 

 

Отже, свято для всіх охочих на площі Ринок біля Ратуші взяло старт. Тут музиканти грали на піаніно, жартували, слухали бахівські «хіти» у цікавих обробках, а перехожі дізнавалися про маловідомі факти з життя геніального композитора.

 

 

Пам’ятаючи, що у Львівській ОО ТЧХУ оголошено про розгортання Програми Червоного Хреста з ПСП, ми поцікавилися, чи прийняли би у філармонії на пільговій основі нашу групу ВПО, учасники котрої виявили би бажання послухати музику Баха.

 

 

«Так, – відповіли музиканти, – ось вам контрамарка. Покажете її у касі, як будете замовляти білети, і вам зроблять знижку, тому що ви сьогодні на площі стали учасниками початку святкувань 334-річчя видатного композитора».

 

Зголошуйтеся! 21 березня у Львівській національній філармонії на шанувальників класичної музики чекає 4 оркестри, 12 солістів і хор.

 

Про музичний марафон у Львові на честь Дня народження Баха – у наших наступних випусках новин.

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *