У Львові завершились курси «Медичне право України» для юристів, які працюють у сфері охорони здоров’я

 

 

З 20 до 31 березня п.р. на кафедрі медичного права ЛНМУ ім. Данила Галицького відбувалося тематичне удосконалення «Медичне право України» для юристів, які працюють у сфері охорони здоров’я України.

 

Цьогоріч курси відвідали представники міських й обласних закладів охорони здоров’я Львівщини, а також правники із Краматорська, Святогірська, Запоріжжя, Тернополя, Коломиї, Дніпра.

 

Крім юрисконсультів, участь брали також директор Департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації Н. Будяк і начальники різних відділів закладів охорони здоров’я і установ.

 

Протягом двох тижнів слухачі отримували теоретичні знання з медичного права, удосконалювали практичні навики, обмінювались досвідом, налагоджували співпрацю між фахівцями з різних куточків України.

 

До участі в ТУ було залучено візит-лектора Університету акад. Романа Майданика, завідувача кафедри цивільного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, котрий прочитав лекцію «Договірне регулювання у сфері охорони здоров’я».

 

Цікаві питання, змістовні відповіді, палкі дискусії та дружня атмосфера наповнювали щодень і стали запорукою плідної співпраці в майбутньому.

 

 

Фото – Дмитра Клапатого, Христини Терешко

Ірина Сенюта,

завідувач кафедри медичного права ЛНМУ ім. Данила Галицького, президент ВГО «Фундація медичного права та біоетики України», член президії Личаківської РО м. Львова ТЧХУ  

 

 

За джерелом:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=427745750909763&set=pcb.427746177576387&type=3

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.