У Львові відбудеться велопроменад «Батяри на роверах»

 

Охочих переїхатися на двоколісних Львовом запрошують 6 травня о 14.00 на площу Музейну – тут, поблизу церкви Пресвятої Євхаристії (монастир домініканців), відбудеться реєстрація учасників.

До заїзду допускаються будь-які міські велосипеди. Однією з умов участі у променаді є певний дрес-код, а це означає, що вітається передовсім одяг у стилі початку минулого століття.  Також, за бажанням, панни і пані зможуть зробити ретро-зачіски, а пани – підстригти вуса та бороди, якщо, звичайно, такі є в наявності.

Кожен із роверистів отримає пов’язку з індивідуальним номером, завдяки якій згодом матиме змогу взяти участь у лотереї, відтак – шанс виграти вінтажний велосипед. Як повідомляють організатори заходу на своїй сторінці у Фейсбуку, це буде  голландський Batavus Flying Dutchman випуску початку 1970-х, «що підійде як кобіті, так і пану».

 

 

Початок велопроменаду – о 16.00. Маршрут пролягатиме центральною частиною міста.

Після розіграшу лотереї і вручення щасливчику Batavus Flying Dutchman, організатори визначатимуть переможців у номінаціях «Найкращий велосипед», «Найкращий жіночий образ», «Найкращий чоловічий образ», «Найкращі вуса» та «Найкраща борода». Подарунків, обіцяють, не бракуватиме.

У Львові такий ретро-захід відбуватиметься вже вчетверте й органічно вписується у канву загальноміських свят з нагоди Дня міста.

Нагадаємо, що цього року Львів святкуватиме 761-ші уродини.

 

Довідково:

 

На чергування під час Дня міста, при необхідності, вийдуть також й учасники ЗШР Львівської ОО ТЧХУ «ГОРС».

 

Автор – Тетяна КОЗИРЄВА

 

 

 Фото з архіву “Дня”

За джерелом:

https://day.kyiv.ua/uk/news/010517-ulvovividbudetsyavelopromenadbatyarynaroverah

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.