У Львові відбувся перший в Україні Жіночий Економічний Форум10 червня Жіноча Ділова Палата України за підтримки Львівської ОДА організувала Форум.
Участь у відкритті Форуму взяв директор департаменту економічної політики ЛОДА Степан Куйбіда.

Під час форуму обговорювали такі теми:
– розвиток жіночого підприємництва,
– уроки коронакризи для бізнесу,
– жіноча економічна безпека,
– правила ділового етикету тощо.

Степан Куйбіда під час панельної дискусії розповів присутнім про підтримку жінок – підприємців, яка реалізується в межах державних програм і Львівською обласною державною адміністрацією зокрема.

Нагадаємо, що Жіноча Ділова Палата України ініційована Комітетом з розвитку жіночого підприємництва при Львівській торгово – промисловій палаті у вересні 2019 року.

Жіноча ділова палата України – це об’єднання представниць бізнесу, освіти та культури задля підтримки, навчання та професійного розвитку її учасниць. Сьогодні до складу Жіночої Ділової Палати України входять 190 учасниць з 12 областей України, працює 10 галузевих комітетів.

Ключовими завданнями об’єднання жінок є сприяння розвитку їх економічних можливостей, поширення жіночого підприємництва та кар’єри, захист трудових прав жінок. Для кожної з її учасниць важливим є здобуття надійних партнерів для успішного здійснення своїх подальших бізнес – процесів.На знімку: (зліва направо) Учасниці Форуму Христина Терешко та Ірина Сенюта«Такі заходи наповнюють і слугують професійному й особистісному розвитку.
Зокрема, сьогодні отримала чимало цікавих порад від Юлії Юдіної, відомого експерта з етикету. Дякую щиро Natalya Karpenchuk-Konopatska та всім членкиням за співпрацю і можливість спільного спектрального розвитку!» – написала на своїй сторінці у соцмережі Facebook учасниця Форуму, членкиня президії Личаківської РО м. Львова ТЧХУ, д.ю.н., завідувачка кафедри медичного права ЛНМУ імені Данила Галицького Ірина Сенюта.


Фото – зі сторінки Ірини Сенюти у Фейсбуці та прес-служби ЛОДА
За джерелами:
https://lodа.gov.ua/news?id=59815
https://www.facebook.com/photo?fbid=1490482357969425&set=pcb.1490493567968304


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *