У Львові відбувся забіг «Здоровий лікар – здорова нація»

Сьогодні, 17 червня, у парку «Високий замок» відбувся забіг «Здоровий лікар – здорова нація», присвячений професійному святу медичних працівників.

 

 

Про це повідомляє офіційний сайт Департаменту охорони здоров’я ЛОДА.

 

 

Захід проводиться вже четвертий рік поспіль, стає традицією і успішно розвивається. Гасло забігу – «Не біжіть до лікаря! Біжіть разом з лікарем!».

 

 

За підтримки Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА захід організувало Українське лікарське товариство у Львові. Участь взяли лікарі та члени їх родин, а також небайдужі жителі міста Львова.

 

 

«Оскільки більшість людей веде пасивний спосіб життя, то такі забіги є вкрай актуальними та важливим. Ми хочемо подати хороший приклад – займатись спортом, щоб залишитись здоровим», – наголосила Ірина Микичак, директор Департаменту охорони здоров’я ЛОДА.

 

 

Цього року в межах забігу були запропоновані три дистанції: 3 км – загальна дистанція, 500 м – для учасників віком від 8 до 14 років, 100 м – для найменших учасників віком до 7 років.

 

 

Переможці забігу отримали грамоти та цінні подарунки.

 

 

По завершенню забігу учасникам та гостям демонстрували свої навики карате-клуб «Ураган» та лікар ЗУСДМЦ, богатир Олег «Тягнизуб» Скавиш. Також була проведена лотерея серед учасників забігу.

 

Фото – прес-служби ДОЗ ЛОДА

Джерело:

http://www.health-loda.gov.ua/ukr/news/lvivnews/6054.html

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.